Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

powtarzam bo zagadaliśmy i uciekło

 

Czeska Pivnica, czwartek - 6-10-2011. 19.00

stolik w piwnicy, ten większy przy schodach co kiedyś, na moje nazwisko - kto nie zna niech sie dowie :P

Lista:

 

1. TOMA52

2. naLeśnik

3. Marcin LU

4. plejadek

5.

6.

...

 

Mam nadzieję że będzie z 6 osób bo jak na razie to nędza, znaczy się chciałem powiedzieć sama śmietanka forumowa :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pawła co to mnie dzisiaj wyciągnął na porannego mini-super-szybkiego, jak się okazało niepotrzebnie tak krótkiego :roll: , spota :mrgreen: 8)

Odpozdrawiam... :) Wreszcie na spocie było Subaru :P:)

a może też jutro rano uskutecznić spota subarowego? ja zapewniam Subaru na spota :twisted: teraz jeszcze przydadzą się spotowicze :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację pmlody. Dobre obyczaje trzeba kultywować. :D Również dzięki za miłe spotkanie.

 

Pozdrowienia dla czarnej turbowanny, którą najpierw usłyszałem a dopiero potem zobaczyłem dzisiaj rano na Krańcowej. Czy miałem zaszczyt po raz pierwszy zobaczyć cudo naLeśnika?

 

Ale, żeby było mało to chwilę potem pod Galą minąłem czerwoną turbowanę, z kierownikiem, której wymieniliśmy kiwki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Q, z którym ucieliśmy sobie krótką, acz miła rozmowę na Zbożowej (wcześniej obmachawszy się na Rondzie Krwiodawców) oraz dla srebrnego Legacy/OBK LU 5...M, z czarną świnką na lusterku, widzianego przed 15 na Wallenroda.

 

 

Waraxe odpozdrawiam :D

 

zapomniałeś dodać, że słuchaliśmy jeszcze najlepszej na świecie muzyki :D , choć i otoczenie nam przeszkadzało i wykonawca tylko ze średniej półki - ale chyba dawał radę. Teraz przy takiej "naLeśnikowej" orkiestrze :mrgreen: moja cieniutko pogrywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ototototo, Piotrze, ototototo :)

Z tego co ludzie w mieście gadają, to naLeśnikowa muzyka to top topów, ale Twoja też się łapie do listy przebojów :). Moja...no cóż...w poczekalni do listy. Chyba, że rura wpadnie w rezonans i wali w osłonę termiczną, to prawie jak Nergal na koncercie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Q-Dżuniora, który nie wiedzieć czemu wysłał mi sms z informacją o spocie na...nieużywany przeze mnie numer telefonu :twisted:. I dopiero to właśnie zobaczyłem, 28 godzin po wysłaniu wiadomości...

Odpozdrawiam i przepraszam za opóźnienie w odpisywaniu na pozdrowienie... :oops::mrgreen:

Nie wiedzieć czemu mój telefon uznał, że na ten numer wyśle spotowego smsa... Już się z nim w tej sprawie rozmówiłem i wybiłem mu ten numer z pamięci... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...