Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Asi i Pawłowi za spotkanie, podwózkę i rozmowy. Miło posłuchać światowców i głosu radiowego :mrgreen:
Asia, Tomek, dzięki za spot ;)

A ja nie wiem czy dziękować :? :roll: wyciągnęli mnie z domu, tylko po to, żebym podrzuciła Tomka do miasta :roll: :|

 

:twisted::mrgreen:

 

Fajnie było :) , ale ręce mi jednak trochę zmarzły :mrgreen: trzeba się zacząć hartować na zimowe spoty :idea::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy dziękować wyciągnęli mnie z domu, tylko po to, żebym podrzuciła Tomka do miasta

Taa, już, na pewno :P. Stęskniliśmy się, chcieliśmy oświnić Yaseratti i zjeść pare glizd :mrgreen:. I więcej za podwózkę dziekuję. MPK też działa i nie jeździ 120 na 50 :P:twisted::mrgreen: Siwych włosów mi przybyło. Do Estetek przez to nie trafię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja była taka, że wracam swoim resorakiem do domu. Ale jak się dowiedziałem, że będziesz to postanowiłem auto zostawić we wiosce. No i fajnie, że wpadłaś, ale teraz to ja dwa dni bez Micrusa, a po niego muszę pojechać właśnie autobusem. Wszystko przez Ciebie :mrgreen::P

No i Junior niech potwierdzi, że ja umiem jeździć trasnportem publicznym :wink:

kto jechał 120 na 50?

Pewnie przysnąłem i to nie była prawda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik: Dzięki JD555 Wanna jest wspaniała, jak Ona idzie!

 

Widzę naLeśnik, że moc jest już z Tobą. :P

 

Wkońcu dotarło że ...... N/A najlepiej się sprawdzają w roli żonowozów. :mrgreen:

 

 

 

 

naLeśnik, gratulacje :D

 

Nie wiem tylko po co pytasz czy zmieści sie wózek dziecięcy :?: :twisted: przecież w forku żona przewiezie nie tylko wózek.....

 

tia, już widzę, jak jeździsz imprezą z wózkiem, kapeluszniczo.....

 

Teraz dojdą rożne mody, "poprawki" i żona będzie oglądała samochód......przez okno, z mieszkania lub z wysokości forka :mrgreen: ale pewnie trzeba było dorobić filozofię by zakup doszedł do skutku :twisted::mrgreen:

 

No i w końcu przestaniesz jeździć ..........trolejbusem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: będzie Cię słychać :twisted:

 

 

plejadek ma 100% racji; nawet jeżeli samochód z wiatrakiem to nie subarynka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za gratulacje lożo prześmiewców :P:mrgreen: Jeździ sie całkiem inaczej, nie wiedziałem że AŻ o tyle szybciej od wolnego ssaka :shock: A poza tym w końcu nie włączam mp3 w czasie jazdy bo mam inną muzę z tyłu :twisted:

 

PS1: ja naprawdę chcę Czarną Mambą wozić Zuzię i wózek :P:mrgreen:

 

PS2: żona spojrzała wczoraj na Wannę, wsiadła, posłuchała i pyta: "będziesz upalał wannę na Torze?" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za gratulacje lożo prześmiewców :P:mrgreen: Jeździ sie całkiem inaczej, nie wiedziałem że AŻ o tyle szybciej od wolnego ssaka :shock: A poza tym w końcu nie włączam mp3 w czasie jazdy bo mam inną muzę z tyłu :twisted:

 

PS1: ja naprawdę chcę Czarną Mambą wozić Zuzię i wózek :P:mrgreen:

 

PS2: żona spojrzała wczoraj na Wannę, wsiadła, posłuchała i pyta: "będziesz upalał wannę na Torze?" :mrgreen:

 

 

 

Twoja żona doskonale wie co w trawie piszczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za gratulacje lożo prześmiewców :P:mrgreen: Jeździ sie całkiem inaczej, nie wiedziałem że AŻ o tyle szybciej od wolnego ssaka :shock: A poza tym w końcu nie włączam mp3 w czasie jazdy bo mam inną muzę z tyłu :twisted:

 

gratuluje :) nie chwaliles sie ze auto kupujesz... :roll: :mrgreen:

nie sluchasz mp3 bo pewnie z tylu ci zaglusza :) to pewnie po to sie montuje zestawy audio po tysiace wat w samochodach :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możemy zacząć się zastanawiać, który następny posiadacz Forka zdecyduje się go oddać w ręce małżonki a siebie uszczęśliwić jeszcze bardziej czymś mniejszym, głośniejszym ...... :wink:

 

A MarcinLU, który jakiś czas temu robił tyle zamieszania, ma okazję na przykładzie naLeśnika nauczyć się co to znaczy podjąć męską decyzję i wybrać właściwe auto.

Swoją drogą zestaw rodzinny: Forester i Impreza sprawdza się znakomicie - bo i wilk syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Grzesiek! No to zostaje ostatni chyba bez wiatraka (nie licząc tego w berlingu, bo intercooler za zderzakiem, a nie w kurniku) ;-)

 

PS. Wczoraj uczestniczyłem w szkoleniu SJS w Kielcach i okazało się, że mój Forek n/a także bokami może polatać (nie zawsze planowanymi). Nie zapomnę dwóch kółek za kierownicą EVO9 - to już trochę więcej kucy niż moje 125+reduktor ;-) inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MarcinLU, który jakiś czas temu robił tyle zamieszania, ma okazję na przykładzie naLeśnika nauczyć się co to znaczy podjąć męską decyzję i wybrać właściwe auto.

bo jak sie wybiera auto jak kobita to tak wychodzi ;)

 

ale z drugiej strony ma prawo marudzic bo wydaje nie mala kase jak na mlodego czleka. kupic auto kazdy umie gorzej z jego utrzymaniem. ale robic tyle zmaieszania a potem nic nie kupic to jest dopiero dobre :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...