Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kierowniczki srebrnego legacy na mełgiewskiej - pierwsze subaru, które dało łapkę od miesięcy :-) thx

odpozdrawiam serdecznie :) fajnie było w końcu komuś odmachać :)

a poza tym to pozdrawiam kierowniczkę oświniaczonego outbacka spotkanego na lipowej ok. 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak lipa nie dam rady poszaleć bo nagle zostałem poproszony o świadkowanie na bierzmowaniu :) Amen.

 

Może zostały komuś dwie czarne świnki bo muszę ochrzcić swój nowy nabytek :) który jednak nie jest spod plejad :( w dobie kryzysu na razie jeszcze sobie nie pozwoliłem na WRXa a kupiłem na okres przejściowy mniej więcej na rok Golfika V :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam :) będę pchał się na początek :) świnki są?? są, no to właściwie Subaru tylko w bardziej pospolitej obudowie :) yyy tzn. świnki będą :)

 

kurna co to za spoty forum Subaru: jeden przyjeżdża Hondą, inny Golfem, ktośtam Hjundajem :twisted:, co tam jeszcze? Aha Neksja, a jeszcze inny Mikrą (odpozdrawiam przy okazji, wiedziałem że na tej trasie trza sie pilnować ale nie przyuważyłem) :P:P

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jak bedzie troche Subaru to dajcie znać, nara, ide na kaszke bananową :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna co to za spoty forum Subaru: jeden przyjeżdża Hondą, inny Golfem, ktośtam Hjundajem :twisted:, co tam jeszcze? Aha Neksja, a jeszcze inny Mikrą

przyleciałam kiedy na spota prosto z wawy to zobaczyłam na spocie subaru tylko fiestę i vectrę :mrgreen: pozdrawiam wówczas zespotowanych :mrgreen:

 

ja jutro będę 8) o ile w porę się obudzę :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...