Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Q, widzianego dziś o godzinie 14 w...ogromnej beczce :wink: :D

 

 

 

 

:shock: :shock: :shock: :?: :roll:

wiem, wiem, dzisiaj była wysoka temperatura, no i może po gorączce sobotnie nocy :twisted: widziałeś więcej, znaczy podwójnie albo nawet stereoskopowo i zjawiła się jakaś beczka :twisted::mrgreen: - to może być efekt odstawienia i poszukiwanie tego czego już zabrakło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dojeździe na miejsce oczywiście :) ale to my na galę uderzamy czy olimp??

Drużyno Sławinkowska, czy jeśli nie będę dysponował autem możliwe byłoby wzięcie mnie na pokład spod botanika, tam skąd jak zawsze konwój ruszać będzie ?? a potem odholowanie z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia, jedziemy konwojem jak zwykle ??

możemy :wink:

 

Mówisz o dojeździe do Gali, oczywiście? Bo mam nadzieję, że nie o jeździe gokartami po torze ;)

nie do gali!

 

Zarezerwowałam w OLIMPIE

 

Drużyno Sławinkowska, czy jeśli nie będę dysponował autem możliwe byłoby wzięcie mnie na pokład spod botanika, tam skąd jak zawsze konwój ruszać będzie ?? a potem odholowanie z powrotem :)

drużyno? hmm jak na razie to poza Tobą jadę tylko ja :P jak ładnie poprosisz i napiszesz wcześniej smsa to coś skombinujemy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin fiesta juz odjechala?

 

Jeszcze nie odjechała ale w niedzielę odjedzie, na razie będzie stała pod domem bez tablic.

 

-- Pn lip 18, 2011 5:09 pm --

 

Hehe zmiana planów, Fiesta już odjechała :) Niech się spisuje dobrze :)

Jak to chyba pmlody powiedział kiedyś że jak odjedzie to dopiero będzie prawdziwy sukces :) no i jest :)

Nie mogłem się powstrzymać i strzeliłem kilka fotek na odchodne :)

 

dsc0076un.th.jpg dsc0097e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Waraxe, który objechał mnie dookoła (prawie :twisted: ) koło Jedliny w Motyczu.

Wracając do wcześniejszych postów (złote wrotki i niebieski kombinezon :P ) mogę tylko napisać, że przyjechał duuuuuużym srebrnym, mocnym i z pewnością nie baby (fonetycznie z angielskiego - bejbi) autem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...