Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

 

mało tych subarynek "lata" po Chełmie :(

w ostatnim czasie przybyła niebieska imprezka

tylko narazie mam taką robote ,że raczej cięzko spotkać mnie na ulicy , rano ok 5 i wieczorem 20

 

super!! gratuluję!!

będzie szansa ustawienia jakiegoś spotkania, większego niz na dwa samochody :mrgreen:

 

daj znać jak ogarniesz się z pracą. My z emil123 spotykamy się czasami w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mało tych subarynek "lata" po Chełmie :(

w ostatnim czasie przybyła niebieska imprezka

tylko narazie mam taką robote ,że raczej cięzko spotkać mnie na ulicy , rano ok 5 i wieczorem 20

 

super!! gratuluję!!

będzie szansa ustawienia jakiegoś spotkania, większego niz na dwa samochody :mrgreen:

 

daj znać jak ogarniesz się z pracą. My z emil123 spotykamy się czasami w niedzielę

 

no trzeba spota robic jak nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika "bliźniaczego" forka, spotkanego dzisiaj na skrzyżowaniu arterii :twisted: przy hotelu Jedlina w Motyczu. Kiwka była, ale nie wiem czy to ktoś z "naszych', tzn. forumowiczów. Już kilkukrotnie widziałem ten egzemplarz, tym razem była okazja do pomachania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika "bliźniaczego" forka, spotkanego dzisiaj na skrzyżowaniu arterii :twisted: przy hotelu Jedlina w Motyczu. Kiwka była, ale nie wiem czy to ktoś z "naszych', tzn. forumowiczów. Już kilkukrotnie widziałem ten egzemplarz, tym razem była okazja do pomachania.

 

Raczej nie z forum.

Kiedyś pozdrowiłem długimi, myśląc że to Ty lub Paweł. A tam w środku jakaś blondynka...Auto numery ma LUB, a tylna rejestracja kwadratowa. Amerykan w Motyczu? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dojeżdżałem do skrzyżowania w Motyczu za Forkiem, ale błękitnym... Niestety nie wiem czy miał świnkę czy nie bo był dość daleko... Na pewno poza oznaczeniem Boxer Diesel posiadał jakąś naklejkę na lewej części klapy bagażnika... Pozdrawiam Kierownika lub Kierowniczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze raz witam nową forumowiczkę EC.pl

już nie taka nowa... :twisted: ale oczywiście od pozdrawiam :mrgreen:

 

I po raz kolejny gratulacje dla Plejadka, który zajął drugie miejsce na trasie turystycznej i dodatkowo WYGRAŁ nową kategorię tejże trasy, tj. trasę sportową turystyczną 8) :D

 

Serdeczne pozdrowienia z wykończenia Plejad :mrgreen::D

 

P.S. zdarłam sobie gardło, jak wznosiłam okrzyki dla wygranych załóg. :twisted::mrgreen:

 

 

Moja załoga wygrała konkurs fotograficzny w kategorii "Zlot" 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratki, ale należą się one całej mojej załodze. Żonie za to, że jako pilotka ogarniała książkę drogową, młodemu za super przejazd na gokartach oraz za kierownicą wirtualnej sti w need for speed. Najmłodszej Ani za wytrwałość. :D więcej wrażeń jak wrócę do Lublina.

 

-- 26 cze 2011, o 19:31 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wstawię bo większość moich zdjęć ma Palladinum, więc jak uda mi się je od niego wyciągnąć to pokażę

to nie miałaś ze sobą swojego nowego aparaciku :?: czy może tyle narobiłaś zdjęć, że na kartach pamięci się nie mieściły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziełam swój aparacik ale Palladinum chciał żebym robiła zdj jego aparatem :roll: później okazało się że mam lepsiejszy obiektyw i robiliśmy różne przekładki :lol:

ale najsmutniejsze jest to, że nie mam mnie na ani jednym zdjęciu :cry: nie chcieli mi zrobić :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin LU, poczekaj poczekaj... jak na Exoticu napiszą kto jest autorem zdjęć :idea::mrgreen:

 

a propos kilka wrzuciłam w wątku plejadowym ale mogły przelecieć niezauważone więc są na moim profilu na FB i jeszcze tutaj :arrow: http://imageshack.us/g/88/dsc4741.jpg/, teraz jeszcze dorzucę jakiś filmik :mrgreen:

 

-- Pn cze 27, 2011 5:04 pm --

 

kurrrrka wodna... 3 godziny przesyłania, zostało 15 minut a tutaj info o przerwaniu przesyłania :evil: cholera jasna :evil::evil:

nie będzie filmików :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejadek, spóźnione gratulacje za drugie miejsce ! ! :wink:

Asia, fajne zdjęcia, ale koniecznie musisz pokazać więcej fot i filmy na spocie... :mrgreen:

 

...

 

Agata, to Ty jechałaś dzisiaj od Racławickich w kierunku Warszawskiej jakoś koło 17:15 ? Dojeżdżałem dopiero do skrzyżowania, więc pewny nie jestem... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, fajne zdjęcia, ale koniecznie musisz pokazać więcej fot i filmy na spocie... :mrgreen:

spoko, będą foty i filmiki 8) tylko kiedy? bo nie wiem kiedy spot :mrgreen:

 

-- Pn cze 27, 2011 6:55 pm --

 

znalazłam swoje zdjęcie... :lol::lol::lol::mrgreen:

 

dsc0512wf.jpg

 

i jeszcze mam foto Plejadka, który przyjechał na miejsce chwilę po nas :)

 

dsc0546zt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, będą foty i filmiki tylko kiedy? bo nie wiem kiedy spot

 

To ja Ci w Boże Ciało, idąc w procesji, wysyłam sms-a, byś się dobrze bawiła i robiła duuużo zdjęć, a Ty nam raptem parę pokazujesz? :evil::twisted::mrgreen:

 

Dzięki dla Piotra i Pawła za kolejny miły spot w Motyczu; miałem wpaść na chwilę, a zeszła się godzina :). Ale w fajnej atmosferze, więc nic dziwnego :wink:. Choć następnym razem znajdźmy inny temat do rozmowy niż mój, jakże nudny, zawodowy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, będą foty i filmiki 8) tylko kiedy? bo nie wiem kiedy spot :mrgreen:

 

Będę dawał znać jak będę w Twojej okolicy - dawno nie było wizytacji w "sklepie forumowym" :twisted::mrgreen:

oj, pomieszało mi się bo rozmawiałam w czwartek z Agatą, że będzie w najbliższym czasie w Lublinie w związku z czym można by było zmontować spota i myślałam że dyskutowałyśmy o tym na forum :roll: ale już mi się przypomniało, że jednak nie :lol: :wink:

 

oczywiście czekam na info 8)

 

To ja Ci w Boże Ciało, idąc w procesji, wysyłam sms-a, byś się dobrze bawiła i robiła duuużo zdjęć, a Ty nam raptem parę pokazujesz? :evil::twisted::mrgreen:

proszę czytać dokładnie... zdjęcia były robione innym aparatem na innej karcie pamięci (w większości) i ten inny zestaw jest w Wawie...

zdjęć zrobiłam dużo, kilkaset, strzelam że nawet z 1000 dałoby się uzbierać :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...