Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Wykupili bilety w dwa dni, bo się chcą "jąkałą" podniecać!

Jeszcze będę patrzył czy ktoś nie zrezygnował, zapomniał zapłacić. A jak nie to może Gorzów? Tyle, że to w październiku niestety, no i 250 km dalej niż do Torunia... :|

 

Już na dwie raczej nie pojadę

To Ci życzę, by ta co wypali to było Brno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - prośba o namiary na PW do mechanika ogarniającego Subaru w Lublinie, właśnie skończyła się gwarancja a cena w ASO 2.5 kpln za przegląd po 60 kkm z lekka mnie zmroziła, może ktoś z kolegów, koleżanek pomoże, z góry dziekuje

 

Bez przesady przy 60 tys masz oleje +w skrzyni i moście, filtry, ewentualnie możesz podłączyć kompa co tu ogarniać?

Jak Ci się nic nie dzieje....

Kup oleje zgodne ze specyfikacją, filtry i tyle...

W ASO lubelskim na pewno zrobią to ok, ale 2,5 kpln to sporo...

 

 

pozdro

jak chcesz to na priva, ale podejrzewam, że jest kilku dobrych mechaników w Lublinie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - prośba o namiary na PW do mechanika ogarniającego Subaru w Lublinie, właśnie skończyła się gwarancja a cena w ASO 2.5 kpln za przegląd po 60 kkm z lekka mnie zmroziła, może ktoś z kolegów, koleżanek pomoże, z góry dziekuje

 

Bez przesady przy 60 tys masz oleje +w skrzyni i moście, filtry, ewentualnie możesz podłączyć kompa co tu ogarniać?

Jak Ci się nic nie dzieje....

Kup oleje zgodne ze specyfikacją, filtry i tyle...

W ASO lubelskim na pewno zrobią to ok, ale 2,5 kpln to sporo...

 

 

pozdro

jak chcesz to na priva, ale podejrzewam, że jest kilku dobrych mechaników w Lublinie :mrgreen:

 

Mam już namiary, podziękowania dla Zenona23 i Toma52 :lol: , wiem że wymiana wszystkich płynów i filtrów niby prosta rzecz tym bardziej 2.5 kpln wydaje mi się za dużo (dodam że nie mam orientacji ile kosztują płyny i filtry ale zakładam że w ASO ceny są znacznie wyższe bo takie mam dotychczasowe doświadczenia) Chciałem się zorientować ile zapłaciłbym gdzie indziej a nie chcę oddawać pierwszemu lepszemu co to widzi Subaru pierwszy raz w życiu, z doświadczenia wiem że najprostszą rzecz można popsuć a doświadczenie przeciętnego mechanika z napędem 4x4 z oczywistych przyczyn jest ograniczona.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Waraxe, z którym 2 razy spotowaliśmy w Motyczu... :lol:

 

To drugie spotkanie spotem nazwać można, ale pierwsze... :roll:

 

Niniejszym, pomimo tego, że jest specjalny wątek na Forum, dziękuję Pawłowi (Q Junior) za pomoc w dostarczeniu mojej osoby w miejsce, do którego zmierzałem, a do którego transportu nie było. Paweł pomógł. I za to raz jeszcze dzięki stokrotne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już namiary, podziękowania dla Zenona23 i Toma52 :lol: , wiem że wymiana wszystkich płynów i filtrów niby prosta rzecz tym bardziej 2.5 kpln wydaje mi się za dużo (dodam że nie mam orientacji ile kosztują płyny i filtry ale zakładam że w ASO ceny są znacznie wyższe bo takie mam dotychczasowe doświadczenia) Chciałem się zorientować ile zapłaciłbym gdzie indziej a nie chcę oddawać pierwszemu lepszemu co to widzi Subaru pierwszy raz w życiu, z doświadczenia wiem że najprostszą rzecz można popsuć a doświadczenie przeciętnego mechanika z napędem 4x4 z oczywistych przyczyn jest ograniczona.

 

 

mam nadzieje ,że poradzi sobie również z kalibracją wtrysków i innymi, niekoniecznie drobnymi niuansami istotnymi podczas przeglądu diesla na 60 tys

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...