Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

A z dzisiaj pozdrowienia dla Waraxe, z którym spotkaliśmy się na winklu ( :mrgreen: ), a później w Motyczu... :)

Chciałem tutaj zaznaczyć, iż ciężko rozpoznać "Pana Gangsta" ( :twisted: ), ponieważ Tomek nie posiada obowiązkowego oznakowania pojazdu (nie mówię tutaj o Mercedesie)... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z dzisiaj pozdrowienia dla Waraxe, z którym spotkaliśmy się na winklu ( :mrgreen: ), a później w Motyczu... :)

Chciałem tutaj zaznaczyć, iż ciężko rozpoznać "Pana Gangsta" ( :twisted: ), ponieważ Tomek nie posiada obowiązkowego oznakowania pojazdu (nie mówię tutaj o Mercedesie)... :twisted::mrgreen:

 

...a i odpozdrawiam :). Nie mój pojazd, raczej więc nie do "oświniaczenia". I jaki Pan Gangsta? W tej żarówiastej koszulce to bardziej pasuję do Parady Równości niż ZGP :mrgreen:.

Pozdrowienia oczywiście dla reszty rodziny, szczególnie dla poznanej dziś osobiście mamy :).

 

Ps. Wyrobiłem się przed burzą i deszczem :wink:

 

Ps2. Dżoana - wyłącz kompa, bo jak piorun pierdyknie to Ci lapka spali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ulica?

Szafirowa... Duzy parking pod zoltymi blokami...

 

Pmlody to Ty dziś w korku za Orkana jakoś kolo 16.30 Forkiem stales? Nie zdazylem obtrabic wiec pozdrawiam tutaj 8)

 

Odpozdrawiam ale to nie ja :)

Forkiem jezdzilem dzisiaj dopiero wieczorem, wlasnie wrocilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - prośba o namiary na PW do mechanika ogarniającego Subaru w Lublinie, właśnie skończyła się gwarancja a cena w ASO 2.5 kpln za przegląd po 60 kkm z lekka mnie zmroziła, może ktoś z kolegów, koleżanek pomoże, z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, kupiłeś bilet na SGP w Toruniu? Ja zapomniałem, że 13 puścili do sprzedaży i już mogę zapomnieć o biletach :evil:

 

Miałem zadać Ci to samo pytanie...Też nie mam, też zapomniałem. Dopiero Sf wczoraj zobaczyłem - przypomniało się - ale biletów brak. Chyba, że ktoś nie opłaci, to może jeszcze szansa jest. NA VIP-a mnie nie stać, a za stojące dziękuje. W ostateczności zostanie nam Tifosi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba napisał(a):

Marcin LU, ty swinski ryju, to ponoc super imprzeza a ja tak daleko

 

 

Byłem w tamtym roku i szału nie było

no to nie mam co się smucić :mrgreen:

 

-- 18 cze 2011, o 10:10 --

 

joanna7f, treningi przedplejadowe :) czy mycie auta po kremie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byśmy jakiegos spota kartingowego zrobili? ;D

Q-Junior rzucał podobne hasła kilka dni temu... :wink:

No to jest nas juz 2 :) Może ktos jeszcze sie dołączy?

 

 

Plajadek team ready :P Ale jedyny termin nam pasujący to wtorek wieczorem ok. 8.00. Chyba, że chętni przyjdą i wezmą udział w VI rundzie ligi kartingowej w Gali w poniedziałek o 19.00. Będą musieli tylko w sobotę lub niedzielę pójść do Gali i zakwalifikować się co jest tylko formalnością. Zawody składają się z dwóch przejazdów po 6 minut. Następnie 10- minutowy finał A lub B lub C lub D w zależności od uzysanych czasów. Łączny koszt to coś około 50 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, kupiłeś bilet na SGP w Toruniu? Ja zapomniałem, że 13 puścili do sprzedaży i już mogę zapomnieć o biletach :evil:

 

Miałem zadać Ci to samo pytanie...Też nie mam, też zapomniałem. Dopiero Sf wczoraj zobaczyłem - przypomniało się - ale biletów brak. Chyba, że ktoś nie opłaci, to może jeszcze szansa jest. NA VIP-a mnie nie stać, a za stojące dziękuje. W ostateczności zostanie nam Tifosi :?

Wykupili bilety w dwa dni, bo się chcą "jąkałą" podniecać!

Ja mam Canal+, ale miałem na sierpień zaplanowane trzy duże imprezy na żywo. Już na dwie raczej nie pojadę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...