Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witaski ;)

 

Zamierzam przytargac ciezarowke poddartych slickow rajdowych z homologacja drogowa. Michalki i pirelki  17" i wiekszosc 18"

Akcja non profit wiec powinno wyjść pasztetowo. (50 do 100pl za sztuke) Bedzie +- 10 kompletow

Dostawa w polowie sierpnia.

 

Jesli są chetni to stukac do Piotrka (Piacho) bo towar bedzie u nigo

A już straciłem nadzieje że ten deal się uda, zapisalem się u Piacha na kpl. 17" już w maju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może jaka jest średnica siedemnastek?

65 albo bardzo blisko; szerokosc 225. to opony z imprezy S12 czyli hawka ( od Jerome Aymar ) 

16 tek nie będzie bo za młode. Zobaczę dopiero jak pojadę do Valence. 16 na peugocie maja chyba mniejszy promień.

Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 2 razy większa od promienia, ale mogę się mylić... :P a tak na serio, przewidujesz jakieś 16stki ?

 

Piłeś, nie pisz  ;)

 

 

A wiadomo może jaka jest średnica siedemnastek?

65 albo bardzo blisko; szerokosc 225. to opony z imprezy S12 czyli hawka ( od Jerome Aymar ) 

 

 

Tak myślałem, że to od STI dlatego wolałem się upewnić żeby się na darmo nie podniecać  :D

Ja do wanny potrzebuję okolice 610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski ;)

 

Zamierzam przytargac ciezarowke poddartych slickow rajdowych z homologacja drogowa. Michalki i pirelki 17" i wiekszosc 18"

Akcja non profit wiec powinno wyjść pasztetowo. (50 do 100pl za sztuke) Bedzie +- 10 kompletow

Dostawa w polowie sierpnia.

 

Jesli są chetni to stukac do Piotrka (Piacho) bo towar bedzie u nigo

O fajnie wiedzieć :) pewnie coś przygarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki białego Lanosa Sti wczoraj popołudniu na rondzie pod globusem-dzięki za wpuszczenie mnie na lewy

Wiele razy to auto było pozdrawiane na forum. Niektórzy nie rozumieją, że świnka to nie tylko element ozdobny zderzaka czy lustra...  ;)

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i cisza.... ptaszek zbudzony nie śpiewa, otrzepał pierze z rosy i tuli się do drzewa.... 

już świta... na horyzoncie łuny promieniste... niesforna kropla z gałęzi wskoczyła na listek...  :P

 

 

Co do Klasyków to chyba nie wjeżdżamy dzisiaj, ale spot jak co tydzień pewnie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...