Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przy dużym przeglądzie (105 000) Forek bawił w znanej lubelskiej Piaskownicy :D  w lekarskim języku to mogłoby zabrzmieć w taki sposób: jedna zastawka w serduchu lekko niedomykalna, ale po terapii lepiej niż po urodzeniu :biglol: ; jak serducho zrobione to i cała nowa harmonia ze wszystkimi kółeczkami, paseczkami, napinaczami zostala odnowiona;  jakieś niedomagania w stawach (stukało, pukało),  po leczeniu jak "ręką odjął'; wymieniony główny mięsień :P  przenoszący siłę z serducha na nogi/koła zrobił się elastyczny i bierze dużo niżej niż wcześniej, co przenosi się na bardziej elastyczną jazdę; wszystkie płyny ustrojowe wymienione na jeden, włściwej marki (Motul); zapędy do zbyt szybkiej jazdy poskromione poprzez wyczyszczenie i wyregulowanie elementów stałych, wymiennych i cięgnych :lol:  i parę innych drobiazgów liftingowych - wszak w tym wieku już trzeba...

 

Jak ktoś niedomagający i potrzebujący (myślę o aucie) to oczywiście tę Piaskownicę polecam;

Edytowane przez Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z Was tego GTka?

http://otomoto.pl/subaru-impreza-turbo-555-C32659037.html

 

Albo mógłby podjechać i rzucić okiem czy warto się nim w ogóle interesować? :)

 

Nie chcę generalizować, ale samochody w Holandii są raczej drogie, popatrz na tę listę: http://tnij.org/dbpht7x i pomyśl czy to nie jakiś parch w komisie, skoro opłaca się go sprzedawać po sprowadzeniu za mniej niż 5 tysięcy euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z Was tego GTka?

http://otomoto.pl/subaru-impreza-turbo-555-C32659037.html

 

Albo mógłby podjechać i rzucić okiem czy warto się nim w ogóle interesować? :)

ostatnio jak go widziałem na mieście śmierdział spalonym olejem także uszczelki pokryw na bank ...... dalej nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Srebrnego Bloba na Warszawskiej machałem z chodnika i dla srebrnego buga STI wyjeżdżającego z Głębokiej przy Kraśnickiej gdzieś około 11 

 odpozdrawiam, odmachałem byłem chociaż nie wiedziałem czy to do mnie :-)

 

Przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM FORUMOWICZOM  :yahoo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią która pomyka białą, nowiutką Imprezą z różową świnką na klapie po Choinach w Lublinie :)

Najlepszego na Święta!!!

Rownież pozdrawiam :) wesołych :-)

 

Pozdrowienia dla Sikorki spotkanej na wyścigu w Motyczu....  B)

Tez pozdrawiam :-) nie martw sie wygrasz następnym razem :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...