Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze PWEN gada. Ja dziś całego RS-a jechałem z "check engine" , przerywającym silnikiem i zanikającym wspomaganiem kierownicy, że o "cienkim" ręcznym nie wspone ale jak chcesz to możemy się zamienić, ja biorę twoje połąmane osłony i wygięty uchwyt a Ty Spalacz zabieraj moje usterki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że była dobra zabawa.

 

Plastik czy blacha to rzecz nabyta i można ją wymienić. A najważniejsze, że nic się nikomu nie stało bo tak naprawdę różnie mogło być, bo może i jestem pierdoła, ale wg mnie było dosyć szybko.... a tak żeby Cię pocieszyć to Ci powiem, że wczoraj odbierając auto z kliniki okazało się że kolejne dwie felgi mam pęknięte... także wiesz... ;) chętnie oddam w cenie złomu na stolik czy coś podobnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie jest dość wysokie, więc przeleciałem niczym Ikar... ale i tak jestem w głębokiej żałobie i rozpaczy...

 

Jak przejeżdzaliśmy to tylko w tym miejscu gdzie skarpa się ostro kończy leżały te kawałki, więc raczej poza osłoną będzie w porządku.

Było lodowisko. Najpierw na zewnętrznym łuku PWEN-owi skończył się już skręt kierownicy (ale na szczęście zakręt też się już kończył :D ) , a później ten zjazd przy parkingu. Dużo pułapek niestety. Jak pojechałeś to STI też dobiło swój zderzak i na tym się wszystko skończyło...

 

nie zamyślony tylko pewnie trzymał pudełko z plackiem.... priorytety muszą być B)

Pomysł z plackiem był w dechę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak to chyba dobry moment na koniec mojej "kariery" (przynajmniej w A4

 

Siedzę sobie i czytam i własnym oczom nie wierzę. Zostawić was dzieci na chwilkę samych i broicie. Co wy tam temu biednemu Spalaczowi zrobiliście, że mu po głowie takie myśli chodzą?

 

Gratki PWEN, pozbierałeś się ładnie po kilku pechowych startach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie jest dość wysokie, więc przeleciałem niczym Ikar... ale i tak jestem w głębokiej żałobie i rozpaczy...

Dobrze PWEN gada. Ja dziś całego RS-a jechałem z "check engine" , przerywającym silnikiem i zanikającym wspomaganiem kierownicy, że o "cienkim" ręcznym nie wspone ale jak chcesz to możemy się zamienić, ja biorę twoje połąmane osłony i wygięty uchwyt a Ty Spalacz zabieraj moje usterki ;)

 

Tylko tydzień krótkiego urlopu a tu widzę że ostra impreza była :) Mam nadzieje że wszystko ok z furami i niedługo się widzimy na torze :P Pozdrawiam

 

Ps. Spalacz nie przejmuj się ja też mam zderzak do klejenia i lakierowania oraz połamałem jakieś plastikowe osłony silnika, kilka dni i Ci przejdzie i zobaczymy się na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak to chyba dobry moment na koniec mojej "kariery" (przynajmniej w A4

 

Siedzę sobie i czytam i własnym oczom nie wierzę. Zostawić was dzieci na chwilkę samych i broicie. Co wy tam temu biednemu Spalaczowi zrobiliście, że mu po głowie takie myśli chodzą?

 

Gratki PWEN, pozbierałeś się ładnie po kilku pechowych startach.

 

oj tam od razu dzieci... :) zostaliśmy sami i narobiliśmy trochę bałaganu :yahoo:

 

Gforce - aś się uparł.... ale co ciekawe, Klient był bez siatki, także to chyba nie Twój kumpel B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ;) chcę kupić komplet alu felg , niestety są dość daleko bo za Gdynią :angry: może macie jakąś zaprzyjaźnioną firmę kurierską która w rozsądnych pieniądzach mi to ściągnie ?

Dzięki i pozdrawiam :)

wejdz na strone:

www.kurierzy.pl

Mozesz tam zamowic odbior od klienta i doreczenie do Ciebie. To jest posrednik i ceny dobre. Mi 17 wrx-owe bez opon przyslali za okolo 55zl i przyszly ups-em ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ;) chcę kupić komplet alu felg , niestety są dość daleko bo za Gdynią :angry: może macie jakąś zaprzyjaźnioną firmę kurierską która w rozsądnych pieniądzach mi to ściągnie ?

Dzięki i pozdrawiam :)

wejdz na strone:

www.kurierzy.pl

Mozesz tam zamowic odbior od klienta i doreczenie do Ciebie. To jest posrednik i ceny dobre. Mi 17 wrx-owe bez opon przyslali za okolo 55zl i przyszly ups-em ;)

Dzięki Panowie za pomoc ;)

HH dzięki właśnie mi chodzi o taką samą przesyłkę :)

Edytowane przez Andrzej8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. pierwszy raz naderwany/połamany zderzak w nowym samochodzie najbardziej boli... kolejne podobne przygody są już trochę bardziej znośne... :rolleyes:;) wiem z doświadczenia :facepalm:

gdybyś się wtedy widziała :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...