Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie czytam i czytam ale w dalszym ciągu nie ma informacji ani fotorelacji jaki model-kolor-wzór-fason reklamówki jest na topie wiosną 2013?

w sezonie wiosennym króluje róż :biglol:

 

pink.jpg

 

Czyżby to była mieszanka Wiktora siatki z jego samochodem.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i czytam ale w dalszym ciągu nie ma informacji ani fotorelacji jaki model-kolor-wzór-fason reklamówki jest na topie wiosną 2013?

w sezonie wiosennym króluje róż :biglol:

 

pink.jpg

 

Czyżby to była mieszanka Wiktora siatki z jego samochodem.?????

Uff już myślałem, że to jakieś drwiny, ale na szczęście ta jest pięciodrzwiowa i przedliftowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj spotkałem na Nadbystrzyckiej pewną Panią, która przepięknie zabulgotała takim jednym srebrnym STI, z ciemnymi lampami z tyłu oraz z naklejką z niedzieli... B):D

Artur, jeżeli coś o tym wiesz to przekaż ode mnie pozdrowienia... :D (jakby coś to pozdrowienia z czarnego nieoznakowanego :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj spotkałem na Nadbystrzyckiej pewną Panią

znowu Junior, znowu Nadbystrzycka, znowu pani...Nie za dużo pań Ty ostatnio w tym rewirze spotykasz lub jesteś z paniami widywany? :P

 

 

Waraxe,

 

jak widzisz "Nadbystrzycka rulez" :drool: , jak Ci czegoś brak, wal jak w dym, widać tam wszystko można znależć i ......może zgubic/zagubic, stracić/zatracić :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj spotkałem na Nadbystrzyckiej pewną Panią, która przepięknie zabulgotała takim jednym srebrnym STI, z ciemnymi lampami z tyłu oraz z naklejką z niedzieli... B):D

Artur, jeżeli coś o tym wiesz to przekaż ode mnie pozdrowienia... :D (jakby coś to pozdrowienia z czarnego nieoznakowanego :P )

 

Przekaże jak wrócę bo niestety jestem wyjechany do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o:(

Szczerze Ci współczuję. Trzymam kciuki, żeby się udało bez sprzedaży.

 

Q-Junior takie życie, co zrobić...

Nawet jak się sprzeda to i tak przy najbliższej możliwej okazji wrócę do marki i bulgotu boxera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Rodacy,

Co poniektórym już pewnie wiadomo ze plejady się zbliżają a Lublin ZCW jeszcze się nie organizuje. Po wielu, wielu godzinach treningów na torze parkingach i czeskiej czas zająć się trochę sprawami organizacyjnym. Jestesmy w stanie zebrać reprezentacje godna podjęcia walki.

Kro sie wybiera na plejady i na jaka trase??

 

Szosowa Turbo

1. Dziobnik/Ewa155

 

Terenowa

1. dzioba/pilot jeszcze nie znany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może bym się wybrał Turbowanną na Turystyczną
zasady teamów są takie z na kazdej z tras mogą startować (będą punktowane) dwie załogi. Jest sporo miejsc do obsadzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Plejadka ;)

 

Pozdrowienia dla Joanny o 14:58 na Staszica ;)

 

1. Q-Junior no i niby gdzie te wszystkie dziewczyny sie pytam?! :)

Pozdro oczywiscie z Nadbystrzyckiej ;)

Odpozdrawiam :)

HH, myślisz, że jak podjechałeś błyszczącą gablotą i zaparkowałeś na widoku to od razu tak o wszystko... ? :D No i podstawowy błąd, że w kierunku mechanicznego poszedłeś <_<:biglol:

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Nic nie wiem o tych plejadach Rozchodzi się o jakieś ściganko na czas
to jest 4 dniowy zlot subaru (w tym dwa dni jazdy) na 4 trasach. Dwie sportowe szosowa i terenowa i dwie turystyczne szosowa i terenowa. Miejsce jeszcze "oficjalnie" nie podane a termin to długi łyk-end bożego ciała. Zapisy od 1 kwietnia.

 

 

 

stronka z zeszlego roku http://zlot.subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Plejadka ;)

 

Pozdrowienia dla Joanny o 14:58 na Staszica ;)

 

1. Q-Junior no i niby gdzie te wszystkie dziewczyny sie pytam?! :)

Pozdro oczywiscie z Nadbystrzyckiej ;)

Odpozdrawiam :)

HH, myślisz, że jak podjechałeś błyszczącą gablotą i zaparkowałeś na widoku to od razu tak o wszystko... ? :D No i podstawowy błąd, że w kierunku mechanicznego poszedłeś <_<:biglol:

z tym mechanicznym to chyba masz racje :)

Mamy tam powiedzenie:

Po nadbystrzyckiej ida dwie dwie dziewczyny. Ta pierwsza jest brzydka a ta druga tez jest z mechanicznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...