Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zaczelo sypac :mrgreen:

Ktos bylby chetny na spontan-spota sniegowych pseudo-drifterow na jakims parkingu :?:

I gdzie :?: Bo w zeszlym roku z pod makro nas pogonili a na krochmalna chyba za malo sniegu :roll:

 

-- Pn paź 29, 2012 5:19 pm --

 

Filmik super :mrgreen:

Ale zbabolilem tym, ze nie przyjechalem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie macie co wyjeżdżać bo miasto opanowały cioty.

Jesteśmy ustawieni wstępnie około 21 więc może cioty się odciotują do domów.

Dołączasz się? :)

Biję się z myślami czy zimówek nie przerzucić na szybko ale jakoś mi się nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą miałem fajny ubaw. Honda Type R sąsiada potrzebowała pomocy pchacza aby wjechać na własny podjazd- spadek około 2%. Zanim kierowcy osiek ogarną panikę wywołaną centymetrową warstwą śniegu niestety musi minąć parę chwil. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie macie co wyjeżdżać bo miasto opanowały cioty.

To samo powiedziałem temu poniżej stąd najwcześniej 21sza ;)

 

 

Na razie nie macie co wyjeżdżać bo miasto opanowały cioty.

Jesteśmy ustawieni wstępnie około 21 więc może cioty się odciotują do domów.

Dołączasz się? :)

Biję się z myślami czy zimówek nie przerzucić na szybko ale jakoś mi się nie chce :)

 

Jak nie zmienisz to za mną nie pojeździsz :mrgreen:

zresztą...wogóle..co to za jazda :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrobić zamieszanie z kołami i troche mi się nie chce za to wziąć. Zimówki muszę zdjąć ze stalówek i nałożyć je na alu 16tki na których do tej pory jeździłem. Na szybko musiał bym włożyć stalówki a przecież zaraz 1szy Listopada i niby miałbym pojechać na rewie mody na stalówkach :?: A co jak mnie ktoś z rodziny zobaczy :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca powinienem pytać w wątku o Lublinie ale chyba nie ma nic bliższego:

Czy w Białej Podlaskiej kojarzycie jakiś dobry serwis ? Chciałbym żeby mi ktoś pomógł sprawdzić auto(konkretniej to forka) przed kupnem a raczej komis się nie zgodzi żebym pojechał sobie nim do Lublina do ASO. Za wszelkie info z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca powinienem pytać w wątku o Lublinie ale chyba nie ma nic bliższego:

Czy w Białej Podlaskiej kojarzycie jakiś dobry serwis ? Chciałbym żeby mi ktoś pomógł sprawdzić auto(konkretniej to forka) przed kupnem a raczej komis się nie zgodzi żebym pojechał sobie nim do Lublina do ASO. Za wszelkie info z góry dziękuję :)

 

 

jak już tak daleko jedziesz, to może jedź przez Lublin i weź ze sobą kogoś z ASO (DAKO 61 wybierze kogo trzeba :D ); to tak jak "góra i Mahomet :mrgreen: - nie mogła jedna strona, to druga się ruszyła :D telefon do serwisu znajdziesz w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca powinienem pytać w wątku o Lublinie ale chyba nie ma nic bliższego:

Czy w Białej Podlaskiej kojarzycie jakiś dobry serwis ? Chciałbym żeby mi ktoś pomógł sprawdzić auto(konkretniej to forka) przed kupnem a raczej komis się nie zgodzi żebym pojechał sobie nim do Lublina do ASO. Za wszelkie info z góry dziękuję :)

 

 

jak już tak daleko jedziesz, to może jedź przez Lublin i weź ze sobą kogoś z ASO (DAKO 61 wybierze kogo trzeba :D ); to tak jak "góra i Mahomet :mrgreen: - nie mogła jedna strona, to druga się ruszyła :D telefon do serwisu znajdziesz w necie.

 

Jajca sobie robisz czy takie rzeczy się naprawdę praktykuje ? Ja trochę zielony jestem w tym temacie dlatego wolałbym by ktoś mądrzejszy rzucił okiem ale mam dziwne wrażenie że taki bajer jak mówisz to nie przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca powinienem pytać w wątku o Lublinie ale chyba nie ma nic bliższego:

Czy w Białej Podlaskiej kojarzycie jakiś dobry serwis ? Chciałbym żeby mi ktoś pomógł sprawdzić auto(konkretniej to forka) przed kupnem a raczej komis się nie zgodzi żebym pojechał sobie nim do Lublina do ASO. Za wszelkie info z góry dziękuję :)

 

 

jak już tak daleko jedziesz, to może jedź przez Lublin i weź ze sobą kogoś z ASO (DAKO 61 wybierze kogo trzeba :D ); to tak jak "góra i Mahomet :mrgreen: - nie mogła jedna strona, to druga się ruszyła :D telefon do serwisu znajdziesz w necie.

 

Jajca sobie robisz czy takie rzeczy się naprawdę praktykuje ? Ja trochę zielony jestem w tym temacie dlatego wolałbym by ktoś mądrzejszy rzucił okiem ale mam dziwne wrażenie że taki bajer jak mówisz to nie przejdzie

 

 

jajca - wcale nie, na poważnie, zadzwoń, zapytaj. Jak się dogadasz i umówisz to pojedziecie, sprawdzisz/sprawdzicie na miejscu. I tak ryzyko i decyzja jest po Twojej stronie, ale jak fachowiec znający markę obejrzy delikwenta, to masz więcej wiedzy do podjęcia decyzji. To z pewnością mniej ryzykowne niż kupić, a potem szczegółowo oglądać. Zadzwoń, albo napisz na PW do Dako61 - będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie bardzo zaluje ze nie moglem odjechac rundy :) PLejadek gratki za wygrana, jakbym pojechal moze bym sie do Ciebie troszke zblizyl ale i tak nie odebraloby ci to zwyciestwa zapewne :):mrgreen::twisted: narazie u mnie brak diagnozy jutro auto wjezdza do Pawla bo dzis caly zastawiony servis byl, jedna po rozmowie z Pawlem i wtedpnych ogledzinach problem tkwi gdzies w osprzecie silnika(wezyk, rurka, filtr oleju, uszczelniacz) i stad wyciek ktory mial miejsce :) jak tylko autko bedzie gotowe do jazdy mozemy sie jakos wszyscy zlapac przy padajacym sniegu i polatac :) ewentualnie umowic sie jakos z Kuba:) a no ni sorki za zasyfienie troche dojazdu do toru i chyba samego toru :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...