Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

kurdesz, chyba wrócę do swojej zasady że Legacy się nie pozdrawia bo z reguły jedzie tam niekumaty prawnik czy inny lekarz, wykładowca* (niepotrzebne skreślić) :P:P:mrgreen:

 

generalizujesz panie kumaty ;-)

mowa :mrgreen: , jeśli częściej zaczniesz bywać na spotach do dowiesz się czemu - zwłaszcza jeśli chodzi o część: "lekarz, wykładowca" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdesz, chyba wrócę do swojej zasady że Legacy się nie pozdrawia bo z reguły jedzie tam niekumaty prawnik czy inny lekarz, wykładowca* (niepotrzebne skreślić) :P:P:mrgreen:

 

generalizujesz panie kumaty ;-)

mowa :mrgreen: , jeśli częściej zaczniesz bywać na spotach do dowiesz się czemu - zwłaszcza jeśli chodzi o część: "lekarz, wykładowca" :P

 

nieszczegolnie mnie to interesuje, zwlaszcza ze nie darze ich sypmatia. ja staram sie unikac uogolniania, zawsze znajda sie wyjatki niezaleznie od grup spolecznych.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my dziękujemy za miłe spotkanie. :)

 

PS: pozdro dzisiaj dla plejadka w czarnym karawanie na Krańcowej - było pozdrowienie BOV'em

 

Pudło, Nie każdy czarny jest nasz. :mrgreen:

 

Dzięki za super spotkanie w czeskich :) i za piwo... :)

do następnego!

Pozdro

 

-- So cze 23, 2012 4:11 pm --

 

pmlody, najwyraźniej ma jakiś problem do [you] :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ziomków Lubelskich. Czy ktoś ma może płytę z Mapą do Nawigacji, z chęcią kupię może być wypalana ale żeby była w miarę najnowsza mapa Polski.

pogadaj z Kalixem

 

-- 24 cze 2012, o 22:06 --

 

Hello - lubelski składzie - poszukuje chętnych na mały konwój w sobotę z Czechowa /kościół Jadwigi pod koronami/ do Wólki Lubelskiej. Trzeba by poeskortowac jednego srebrnego forka ;) do sali weselnej. Napisze jeszcze godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello - lubelski składzie - poszukuje chętnych na mały konwój w sobotę z Czechowa /kościół Jadwigi pod koronami/ do Wólki Lubelskiej. Trzeba by poeskortowac jednego srebrnego forka ;) do sali weselnej. Napisze jeszcze godzinę.

hmmm, wstępnie ja - tylko nie wiem którym autem :P

 

moze byc to głośniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ziomków Lubelskich. Czy ktoś ma może płytę z Mapą do Nawigacji, z chęcią kupię może być wypalana ale żeby była w miarę najnowsza mapa Polski.

pogadaj z Kalixem

 

-- 24 cze 2012, o 22:06 --

 

Hello - lubelski składzie - poszukuje chętnych na mały konwój w sobotę z Czechowa /kościół Jadwigi pod koronami/ do Wólki Lubelskiej. Trzeba by poeskortowac jednego srebrnego forka ;) do sali weselnej. Napisze jeszcze godzinę.

 

 

a kiedy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA sobota - 30 czerwca - ślub o godzinie 16:00 - więc pewnie koło 17:00 sie skończy.

 

postaram się być o 17

to zapowiada się czarny konwój :P:mrgreen:

Masz moc uczerwienienia tego konwoju, tylko musisz ja w sobie odnalezc :mrgreen:

ja mam imieniny u taty i nie moge go zawiezc wiec odpadam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA sobota - 30 czerwca - ślub o godzinie 16:00 - więc pewnie koło 17:00 sie skończy.

 

postaram się być o 17

to zapowiada się czarny konwój :P:mrgreen:

 

ciemny konwój :roll:

 

-- Śr cze 27, 2012 4:57 pm --

 

jak nie zapomnimy i będziemy w lublinie to sie z żoną zjawimy :)

pierdzącym nieszczelnym wydechem czy pierdzacym szczelnym wydechem przyjechać?? :)

konwój taki klasyczny czy nowocześniejszy ma być?? :)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...