Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Herwester, zrobiłeś na tej imprezie nie mniej niz my :!: Sam twój udział bez jazdy swoim autosubarynem i pomoc innym bidulom z popsowanymi zabawkami czy pomoc naszym Paniom przy organizacji......... to nie jest do ocenienia :!: Mianuję Cię współorgiem bez udziału w zyskach, których nie ma. :!: Są dwie szuje , które nie zapłacily wpisu , subrawa i emotorsport, jak macie z nimi kontakt to pojedźcie im po butach, bo te buraki wydali całą kasę na imprezę :!: Dupy nie biznesmeny :!: Ale szczęsliwe dupki bo o to chodziło :!: Sprawdzam terminy i jadziem na folka :!: Pan Bóg kocha czubków i my Was. :mrgreen:

 

 

I za to się napiję!!!

:mrgreen:

Jestem w Gdańsku siedzimy i pijemy piwo na ul. Długiej. Jutro rano wypad w dalszą drogę. Na razie nic nie odpadlo, wszystko trzyma się na miejscu. Zamelduje się dopiero z domu bo kłopot z siecią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cyna jest imprezą, na której się walczy o czas i miejsce, oko za oko, ząb za ząb :lol: , a Pojeżdżafffka jest spędem subaru-maniaków, którzy chcą sobie poćwiczyć i bezpiecznie poświrować, jednocześnie sprawdzić swoje umiejętności i je ewentualnie podnieść.
I niech tak zostanie. Początkowo namawiałem na jakiś pomiar czasu, ale w tej imprezie jest to zupełnie niepotrzebne. Oczywiście można jakieś dodatkowe elementy wprowadzić, aby umilić czas pomiędzy upalaniem na torze. Teren jest spory i jak ktoś by chciał to można jakąś próbę krótką z pomiarem czasu ustawić, dla zabawy, kilka pachołków, jakiś nawrót i koniec. Ci z nas którzy zaczynają dopiero zabawę z samochodami (np. moja Żona :mrgreen: ) mieliby jakąś atrakcję. Jakby dało radę to tą płytę poślizgową można by uruchomić do takiej zabawy. Przy większej ilości aut rozładowałoby to ewentualną kolejkę na tor. To takie moje przemyślenia, ale ja tam się dostosuję i tak do Was przyjadę :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d :!: Za Twoje i nas wszystkich :!: Kozak jesteś :!: :!: :!:

 

Kozak subrawa, już nie pij, tylko bierz się za Drugą Pojeżdżafffkę.....bo jeździć się chce... :lol:

 

[ Dodano: Wto Lip 14, 2009 7:15 pm ]

jakąś próbę krótką z pomiarem czasu ustawić

 

nima. nie będzie żadnych nielegali. bez egidy PZMota nie wolno się w PL ani metra ścigać.... :mrgreen: niestety....znaczy demokracja i wolność.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek jak tu nie pić :!: Jak się to wszystko czyta :?: A co Ty z Oleńką wczoraj robili u nas w domciu :?: Oprócz wspomnień i planów na nasrępną pojeżdżawę :?: No tak :!: Herbatka jak i u Dyzia_d :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek jak tu nie pić :!: Jak się to wszystko czyta :?: A co Ty z Oleńką wczoraj robili u nas w domciu :?: Oprócz wspomnień i planów na nasrępną pojeżdżawę :?: No tak :!: Herbatka jak i u Dyzia_d :mrgreen:

 

arbatka....rano i z cytryną.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,jeszcze gwoli ścisłości nasze Panie to Elkowa Ola I Andzrejowa Kasia, my je kochamy z urzędu, a Wam pięęęęęęęęęknie dziękujemy, że zauważyliście ich trud. :!: :!: :!: Bez nich by my podechli :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dało radę to tą płytę poślizgową można by uruchomić do takiej zabawy

 

Jazda na tej płycie otwiera nieznane obszary wyobraźni, kilka bączków i słowa Instruktora "właśnie wylądowałeś w rowie z marnymi szansami przeżycia" dają dużo do myślenia.

 

Polecam i też chętnie bym popróbował swoich sił na tej białej farbowanej płycie, okrąg 50% przyczepny 50% śliski, czy "test łosia". Jakby się dało, super. Jak nie, i tak przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zeby ciagnac reczny trzeba wcisnac sprzeglo - w Justy tak nie ma?

Fajne to autko, calkiem mocne, lekkie, 4x4... chcesz sie na Astre zamienic?

Ja mam sztywny napęd zacinając tylne koło zacinają się przednie od razu ;)

Włożyłem w to auto sporo serca i kasy po za karoserią ( i akumulatorem) tam nie ma rzeczy co by miała więcej niż 30 tys :cool:

 

i kolejne wideło, tym razem z Huzarem w roli głównej ;)

http://www.youtube.com/watch?v=YvAKE2H5fUA

 

Dzięki za filmik. Miałem dziwne uczucie, że amortyzatory z tyłu się skończyły. I mocno zwolniłem, jednak trzeba mieć jaja i skończyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko bierz się za Drugą Pojeżdżafffkę.....bo jeździć się chce...

 

 

o to to to :idea::mrgreen:

 

jedyne co mnie wkurza w tej pojeżdżafffce to to, że Elek obiecałeś, że się wyjeżdżę za wszystkie czasy :!: A tu co :?: nie minął nawet tydzień a ja bym gdzieś poupalał :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam dam test łosia :!: Za posprzątanie tego czegos musieliśmy zapłacic z Waszych pieniędzy :!: Jeżeli i słusznie chcecie pouczyc się na płycie poślizgowej to dajcie cynka i się załatwi nawet z instruktmentem :!: :mrgreen: A samowolkiczom i temu co mi walnął dziadka w prawy błotnik i pojechał, mówimy krótko: jak coś chceta czy się wydazyło to trzeba powiedzieć :!: Nie mam pretensji ale miło by bylo usłyszeć pszepraszam, pizgłem ci dziadzia w ferworze czy inaczej. :mrgreen: I tak się nie gniewam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi napisał/a:

Jakby dało radę to tą płytę poślizgową można by uruchomić do takiej zabawy

 

za czyszczenie tej niemiłosierne zaświnionej błotem tej płyty zapłaciliśmy ekstra dziadkowi stówkę plus zerosiedem.... :mrgreen: żeby nie było dymu z szefem obiektu i żeby na przyszłość chciał z nami gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...