Skocz do zawartości

Tor Toruń 11.07.2009 pojeżdżafffka !


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie wiem o której wyjade ale z konwoju sie raczej chyba wypisze bo przez Bydgoszcz musze śmignąć a dokładnie do Koronowa śmignac i podnosnik hydrauliczny podrzucić klientowi :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i emotorsport jako organizatorzy musimy busami pełnymi gratów i lawetami być już w nocy na miejscu, więc odpadamy , ale popytamy chłopaków z rajdów, którzy też biorą udział w imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PRIMI - ostro pogrywasz - konfrontacja w terenie Lidki i Twojego nowego zachwalanego pilota? odwazny jestes :mrgreen:
Jak do tego dodać jeszcze stojącego w kolejce pilotów kolegę Pawła, który też ze mną jedzie to faktycznie może być walka pilotów :twisted::mrgreen:

Ale, aby uprzedzić ewentualne dyskusje powiem tak, Lidka była świetnym pilotem na plejadach, a niumen był super na cynie :razz: :mrgreen::mrgreen: Tylko kierowca był do bani, bo łapał jakieś 5 sekundowe kary :evil: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, mordo Ty moja !!!!! Nareszcie ktos podjął temat, o którym pisałem i prosiłem wcześniej :mrgreen: Kamerki aparaty itd, i zbieramy materialy na jakąś jajcarską płytkę z imprezy. Kto jeszcze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerę mam przedpotpowową,
to tak jak ja :mrgreen: jakieś kasety trzeba do niej wkładać i skąd je wziąć :roll: :twisted::mrgreen:

Ale z analoga też można zrobić film, na 11 rocznicę ślubu podarowałem Lidce DVD z własnoręcznie zmontowanym materiałem ze ślubu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Takie stare kamery mają często lepszą optykę niż te nowe kieszonkowe zabawki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subrawa, jak jeszcze mogłabym w czymś pomóc, to bardzo chętnie :wink:

 

Primi, mam taką właśnie na małe kasety, ale jeszcze nikt tego się nie odważył przegrać :lol:

poza tym chyba jednak nie dam rady obsługiwac lustrzanki i kamery jednocześnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal jak bateria trzyma, to kamerę na statyw gdzieś na zakręcie :twisted: , a aparat do ręki i wszystko będzie OK :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lip 09, 2009 12:08 am ]

i to wszystko tam z tej filmowej branży :grin:
najbardziej to wszystko mnie interesuje i pociąga :twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...