Skocz do zawartości

Inovit


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nigdzie nie moge dostac 16" jak w zalaczniku, zastanawiam sie nad kupieniem ma pojezdzawki 'zupelnie innych' hehehe... Fajnie wygladaja te Inovit: http://moto.allegro.pl/item644094498_fe ... _type.html

Jak z jakoscia tych felg? Jak to sie ma do ori, Compo czy Braida? Orientujecie sie czy podejda na zacisk 4-tloczkowy z WRXa?

 

Paradoksalnie najlatwiej kupic fajne 17", ale bede mial pozniej spore wydatki na opony. Uzywanych 205/55/R16 jest pelno, nawet mam w garazu, a z 205/45/17 juz cieniutko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: radix99 ma takie założone u siebie

 

fb6dd4ca152ba024.jpg

 

ja też mam w Forku Inovity i nie narzekam :cool: Normalne felgi w tym przedziale cenowym :wink: Ori, Compo to trochę wyższa półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: radix99 ma takie założone u siebie

 

Obrazek

 

ja też mam w Forku Inovity i nie narzekam :cool: Normalne felgi w tym przedziale cenowym :wink: Ori, Compo to trochę wyższa półka

 

ja przejechałem na nich dopiero 1200km, ale jestem wielce zadowolony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z jakoscia tych felg? Jak to sie ma do ori, Compo czy Braida?

 

Tak jak PJAY napisał są to normalne felgi do codziennej jazdy. Wspomniane przez Ciebie marki są wyżej pozycjonowane co jednocześnie ma odbicie w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Z gory pzepraszam wlasciciela watku za zasmiecanie, ale skoro sie tu juz fachowcy zjechali to chcialbym o oponie. Szkoda zakladac nowy temat.

Mianowicie czy firma Team Dynamic daje rade gdzies dalej od rownej ulicy? :mrgreen:

Pytam powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tys km i jeszcze nie poodpadały ranty ani nie poprzełaziły na wylot nakrętki....Wiciu, możesz kupić, raczej będą żyły :smile: nienajgorsza firma za przyzwoite pinomy, rydzykuj... :grin:

Elku, ja juz kupilem, pojezdzilem i... sprzedalem :twisted: Teraz Pan_Samochodzik ma ladniutkie biale Inovity (i do tego w dobrej cenie nabyte). Fajne felgi, tylko ze to 16x6,5 a ja szukam 15x7,5 :mrgreen:

Przy okazji przetestowalem ET33 przy 6,5" szerokosci. Do Legaca... nie miesci sie :cry: Wystaje z centymetr z blotnika, a opona tylko 195mm. Zaklepane ranty nic nie pomagaja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabio, felgi Team Dynamic sa dosc mocne i wydaje mi sie ze dadza rade na polskich drogach :twisted:

sorki za OT

 

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 12:29 am ]

grzywaczewski, czemu sprzedales swoje INOVITy :?: :?: :?: Czyzby sie zeczywiscie do niczego nie nadawaly :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał 18" INOVITy ( kopia jakiś speedline'ów bodajże ) w aucie i szału nie ma. Wytrzymał na nich z pół roku i psyche mu klękło jak znów pogięły się po wjechaniu w dziurę ( zwykła dziura drogowa :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie desperujcie chlopaki, jak sie dobrze pierdzielnie to i tramwajowe kolo sie pognie. W tych 18" to jaki on mial profil opony? 40??? A moze jeszcze mniej :roll:

 

Sprzedalem bo bardziej potrzebna byla mi kasa. Do Imprezy Ivi nie sa potrzebne, bo [a] nie upalamy (juz) nia i mamy 3 komplety ori Enkei :mrgreen: . Te Inovity kupilem wlasnie w skutek polrocznego bezskutecznego poszukiwania 3 kompletu Enkei (lubie miec do kompletu :oops: ). Do Legaca zas... jezdze na 15" na drogowych oponach, a mam plan zalozenia slicka tez 15", circa 205mm szerokiego. Do tego najlepiej 15x7,5". Ma byc oldschool, a zobaczymy co z tego wyjdzie... moze wcale nie da sie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 45 z tego co pamiętam. Felgi jeździły na galancie VR4.

A co do "dobrego pierdzielnięcia" - gięły się od zwykłych dziur jakich pełno na drodze. Dla przykładu oryginalne koła w phaetonie ( 18" , profil 50 i 2,5 tony masy ) takich dziur by w ogóle nie zauważyły. Ale może to kwestia konkretnego modelu felgi?

 

jezdze na 15" na drogowych oponach, a mam plan zalozenia slicka tez 15", circa 205mm szerokiego.

 

grzywaczewski - rozpoznawaj temat ! Niedługo planuję taką gumę do XT ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplecik Markguma w tym rozmiarze to 1k PLN. Bedzie lepiej trzymal i dluzej zyl niz drogowe za dwa razy wiecej kasy :mrgreen: No i ten lans :lol:

 

Niestety wybor felg jest tylko na papierze (gdzies w necie sa zestawienia). W realu slabo, Braidy od komancza na zamowienie, ponad 4k za komplet. A uzywki takie owszem sa, ale 4x100 do starych golfow 'dzermanstajlluk'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tys km i jeszcze nie poodpadały ranty ani nie poprzełaziły na wylot nakrętki....Wiciu, możesz kupić, raczej będą żyły :smile: nienajgorsza firma za przyzwoite pinomy, rydzykuj... :grin:

Elku, ja juz kupilem, pojezdzilem i... sprzedalem :twisted: Teraz Pan_Samochodzik ma ladniutkie biale Inovity (i do tego w dobrej cenie nabyte). Fajne felgi, tylko ze to 16x6,5 a ja szukam 15x7,5 :mrgreen:

Przy okazji przetestowalem ET33 przy 6,5" szerokosci. Do Legaca... nie miesci sie :cry: Wystaje z centymetr z blotnika, a opona tylko 195mm. Zaklepane ranty nic nie pomagaja :roll:

 

ET poniżej 43 raczej nie wchodzi w grę, i to tylko przy szerokości 6-6,5 cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peugeot 405, 505 albo Lełon, XT, Justy?

 

emotorsport - o justy nie wiedziałem. Jesteś pewien ? Poza tym chcąc kupić koła młodsze niż 20 letnie ( albo w innym wzorze ) zostaje zamawiać z Australii.

A o cenach to mi tu nie mówcie, bo na kawiory mnie chwilowo nie stać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...