Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wam zazdroszczę :(

Po 15.08 będę na pewno się z wami ustawiał, a teraz navi prowadzi mnie najkrótszą trasą :twisted: do Białogóry.

Te drogi między Grudziądzem, Kartuzami i Wejcherowem to dobra opcja na jakiś szutrowy rajd :lol:

Pozdro

 

Ps.

Czym tak Zajax sobie zasłużył. Znowu miał ciasto syna do częstowania? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dzisiaj jednak nie dam rady. Wypadły mi inne atrakcje.

DerickB miło znów Cię tu widzieć.

Ad PS. Ciasta nie było ale powiesiłem forestera na korzeniu, synek był zachwycony, a i wyciąganie było konieczne. Dlatego takie fajne jest jeżdżenie w kilka aut. Zawsze znajdzie się ktoś do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można się w Konstancinie spotkać z mstar'em, a reszta w Wilanowie przy McDonalds? o 10:30-11?

 

11.00 Shell Powsin? Zresztą dopasuję się. Jaka godzina i miejsce przedkonwojowego spotkania? Może wyciągnę sąsiada? Też ma forka.

 

PS

Czy bierze ktoś kawałek linki? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam zespotowanych :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

proponuję już zacząć coś ustalać, obiecuję tym razem być na czas :oops:

 

proponuję niedzielę 7.08.2011 koło godziny 12 spotkanie na Shellu w Powsinie (obok salonu Audi Rowiński - Wajdemajer), i późniejszy konwój do Góry Kalwarii, ponieważ jak koledzy stwierdzili miejscówka jest przednia, więc proponuję ją i tym razem.

 

dla niewtajemniczonych: http://maps.google.pl/maps?q=strzelecka ... 7&t=h&z=17

 

lista: 8)

1) Palladinum

2) Joanna7f :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam zespotowanych

 

 

również pozdrawiam i sorka Palladinum, że tak głupio wyszło.

 

 

 

Miejsce rzeczywiście bardzo fajne i warto tam pojechać jeszcze raz, tym razem na dłużej.

Niestety nie wiem czy w następny weekend dam radę przyjechać, bo jak się okazało Forek z lekko zapiaszczoną :wink: chłodnicą słabo znosi ciągłe jeżdżenie po piachu na jedynce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdroscic kolejnego spotkania Foresterowego...niestety swojego Lesnika bede musial niebawem oddac firemce a moj nowy nabytek bialutenki turbodziadek na razie uziemniony na Ochocie :(

W kazdym badz razie udanego spotkania :)

 

Zdravím,

Čech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tą niedzielę na pewno nie przyjadę, ale końcówka sierpnia jak najbardziej tak.

Miejsce fajne, a do tego można sobie polatać po całkiem sporym lesie.

 

Nie wiem czy nie lepiej było by spotykać się o 16.00 w niedzielę tak jak kiedyś mieliśmy to w zwyczaju...

Wszyscy są bardziej wyluzowani i nikt nie musi uciekać na obiad do domu czy tak jak ja wczoraj spieszyłem się na F1 czy na inną rodzinną imprezę jak na przed ostatnim spocie.

 

Jak już się mamy spotykać to nie na godzinę bo Forek nie zdąży się nacieszyć terenem 8)

 

Oczywiście wszystkim się nie dogodzi, ale może spróbujemy godzin późno popołudniowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam zespotowanych :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam także całą ekipę. Miejsce znalazłeś zacne. Będę tu częstym gościem. Kto wiem, może już w ten weekend.

Widzę, że sprawa tylnej lampy nadal aktualna ;-)

 

-- 1 sie 2011, o 20:33 --

 

Forek z lekko zapiaszczoną :wink: chłodnicą słabo znosi ciągłe jeżdżenie po piachu na jedynce :wink:

 

A nie mówiłem.... chciałoby się powiedzieć. Następnym razem wrzucaj kolejne biegi...

 

-- 1 sie 2011, o 20:36 --

 

Jak już się mamy spotykać to nie na godzinę bo Forek nie zdąży się nacieszyć terenem 8)

 

Zdecydowanie za! Można by połączyć z jakimś ogniskiem taką imprezę... W końcu ze stolicy 15 minut drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za! Można by połączyć z jakimś ogniskiem taką imprezę...

 

 

Piękna zabawa terenowa z ogniskiem i innymi atrakcjami szykuje się w długi sierpniowy weekend:

viewtopic.php?f=10&t=145837&view=unread#unread

 

Dopisywać się do listy i będzie fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...