Skocz do zawartości

Subaru Impreza vs. Rodzina


BMSTeam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak to jest konkretnie w przypadku twojego silnika (trzeba by sprawdzic stopien sprezania i kompatybilnosc z osprzetem), ale sporo ludzi wymienia blok silnika na 2.5 uzywajac swoje glowice i cala reszte osprzetu. Koszt nowego z uszczelkami to okolo ~$2000.

Prawdopodobnie trzeba by tez czyms ustawic paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż legasia kombiaka i kupno imprezy wolnossącej jest jakimś kompletnym strzałem w stopę. Próba spakowania się na dwa tygodnie w góry (2 dorosłe + 1 dziecko lat 6) w forka bez pudła na dachu jest kompletną niemożliwością, przy założonym pudle i tak trochę gratów leżało na tylnym siedzeniu - zatem próba dokonania tego z imprezą jest tym bardziej absurdalna.

Sprzedaż dobrze działającego legasia z 2003 z przebiegiem poniżej 150 tysięcy i zamiana na coś mniejszego do jazd rodzinnych jest rozwiązaniem dla bogatych i niezbyt wysokich.

Jak masz mało koni w legasiu to popraw silnik ale zostaw ten samochód w spokoju.

Tak na chłopski rozum to za pół ceny imprezy z 2006 z USA zrobisz legasiowi tyle koni ile ma ta impreza i jeszcze ci zostanie ładnych parę kawałków. Przyjmuję, że koszty nabycia, przerejestrowania, ubezpieczenia i ogarnięcia samochodu (płyny, klocki, może rozrząd) to 40 000 PLN - choć osobiście nie wierzę, że się w takiej kwocie zmieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż legasia kombiaka i kupno imprezy wolnossącej jest jakimś kompletnym strzałem w stopę.
Dobitnie powiedziane, jest tu pewnie dużo racji.
Sprzedaż dobrze działającego legasia z 2003 z przebiegiem poniżej 150 tysięcy i zamiana na coś mniejszego do jazd rodzinnych jest rozwiązaniem dla bogatych i niezbyt wysokich.
Nie jestem bogaty za to wysoki i spory, hehe.
Przyjmuję, że koszty nabycia, przerejestrowania, ubezpieczenia i ogarnięcia samochodu (płyny, klocki, może rozrząd) to 40 000 PLN - choć osobiście nie wierzę, że się w takiej kwocie zmieścisz.

W tej kwocie sie zmieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bogaty za to wysoki i spory, hehe.

 

I w Legasiu masz tyle miejsca, że nie będzie Ci w Imprezie ciasno? :shock: :roll:

 

Ja mam 175 wzrostu i miejsca w sam raz :mrgreen: .

 

Mój mąż jak czasem wsiądzie za kierownik OBKa to od razu narzeka na ciasnotę :roll: :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy jest lepszym autem niż impreza. Ma lepsze zawieszenie, jest bardziej komfortowy, lepiej się prowadzi, ma fajniejsze wnętrze. Zamiana nie ma sensu.

Jeżeli chcesz więcej mocy to poszukaj 3.0. Tak naprawdę jeżeli chce się dobrze jeżdżące kombi, które nie jest krowo, to chyba ciężko znaleźć coś lepszego niż masz... Ja mam legacy III 2.5L i od dłuższego czasu usiłuje znaleźć powód, żeby zmienić auto :) nie potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...