Skocz do zawartości

Autem szarpie i sie nie wkręca


kubeku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kolejny mały problem otóż dzisiaj wieczorkiem wyjechałem z domu na rezerwie i powoli taś tasiem pojechałm na stacje sie zatankować. Zatankowałem się rozgrzałem silnik i chciałem coś przycisnąć ale niestedy nie udało się :| :| Samochód wogóle się nie wkręca strasznie nim szarpie i dopiero powyżej 5tys zaczyna cos tam jechać. Wie ktoś co się mogło stać??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kolejny mały problem otóż dzisiaj wieczorkiem wyjechałem z domu na rezerwie i powoli taś tasiem pojechałm na stacje sie zatankować. Zatankowałem się rozgrzałem silnik i chciałem coś przycisnąć ale niestedy nie udało się :| :| Samochód wogóle się nie wkręca strasznie nim szarpie i dopiero powyżej 5tys zaczyna cos tam jechać. Wie ktoś co się mogło stać??

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Przyczyn może kilkadziesiat, widziałem ze pisałeś ze ściagałeś sobie IC , moze gdzies wąż / opaska sie popusciła i bierze lewe powietrze, a moze rozrząd przeskoczył, lepiej podjedz do kogoś kto ogarnia temat. Check sie świeci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic sie nie swieci. Sprawdzalem juz wszystkie zlaczki wszystko jest szczelne. Tak jak pisalem samochod powyzej 5tys obrotow jedzie w miare normalnie i turbina pompuje tyle co zwykle. Hmmmm a gdzie w krk albo okolicach jest ktos kto sie zna dobrze na subarakach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic sie nie swieci. Sprawdzalem juz wszystkie zlaczki wszystko jest szczelne. Tak jak pisalem samochod powyzej 5tys obrotow jedzie w miare normalnie i turbina pompuje tyle co zwykle. Hmmmm a gdzie w krk albo okolicach jest ktos kto sie zna dobrze na subarakach??

 

W ASO :twisted:

 

[ Dodano: Pią Kwi 03, 2009 7:34 am ]

To wygląda mi na usterke mechaniczna, nieszczelność w dolocie, lub pekniety kolektor, uppipe , turbo,coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś ci się wyjaśniło w kwestii szarpania, pytam, bo mnie to dziś dopadło. Jutro wybieram się na diagnostykę, ale może znalazłeś u siebie rozwiązanie i nie jest t o skomplikowane?

U mnie na początku myślałem, że coś ze skrzynią, bo było to sporadyczne szarpanie (mam automat), ale jak wracałem do domu, to już nie dało się płynnie ze świateł ruszać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda mi na usterke mechaniczna, nieszczelność w dolocie, lub pekniety kolektor, uppipe , turbo,coś w tym stylu

 

to wszystko moze wplynac na brak mocy ale raczej nie bedzie powodowalo szarpania i nie wkrecania sie na obroty. ja dla odmiany stawiam na ktorys z czujnikow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kolejny mały problem otóż dzisiaj wieczorkiem wyjechałem z domu na rezerwie i powoli taś tasiem pojechałm na stacje sie zatankować. Zatankowałem się rozgrzałem silnik i chciałem coś przycisnąć ale niestedy nie udało się :| :| Samochód wogóle się nie wkręca strasznie nim szarpie i dopiero powyżej 5tys zaczyna cos tam jechać. Wie ktoś co się mogło stać??

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Moze za dlugo juz na rezerwie jezdziles i pompa paliwa dokonala zywota, albo paliwo po prostu mocno chrzczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...