Skocz do zawartości

Kilka fotek z zycia pewnego GX'a


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U wujka Sama wszystko taniej.

http://www.fastwrx.com/prpfandgc.html

 

299$ !!! Wychodzi polowa tego co u nas! Ciekawe ile za transport? Musze do nich napisac :) Wielkopolanin, dzieki za info!

 

Proszę 8)

I jeszcze opłaca im się importować, no i chyba po kosztach też nie sprzedają... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście cenę zegarów Defi x3 ??? Zobaczcie sami. To chyba jakaś fundacja wspierania subarofilów....

http://www.fastwrx.com/defcengaugpo.html

 

EDIT: Ok, wszystko w porządku. Nie doczytałem, jak dorzucić cenę samych zegarów to już będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nawet bylem pod wieczor. Parkowalem przy samym wejsciu na kolorze pomaranczowym obok czarnego WRX'a MY'03 :) Jest tam fajny sklep "kuchnia smakow", czy jakos podobnie :) ATSy juz czekaja, ale jak uda mi sie wyrwac PFF7 w ludzkiej cenie, to bede chcial odsprzedac owe DTMy ;)

Nigdy nie mogę trafić. :evil: Widzimy Cię na następnym spotkanku, prawda? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodrive są cudowne! ATS też. Jak załozysz, to się gdzies nim koniecznie pokaż (Arkadia - street? 8) ) i daj znać. :P:twisted::lol: mm... cudo auto. Mam kilka fotek w telefonie. :D

 

Dzisiaj nawet bylem pod wieczor. Parkowalem przy samym wejsciu na kolorze pomaranczowym obok czarnego WRX'a MY'03 :) Jest tam fajny sklep "kuchnia smakow", czy jakos podobnie :) ATSy juz czekaja, ale jak uda mi sie wyrwac PFF7 w ludzkiej cenie, to bede chcial odsprzedac owe DTMy ;)

 

Chodzi o ATS DTM Competition? W jakim rozmiarze? Bo mam 17" i zastanawiam sie czy mi wejda na hamulunek od sti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...