Skocz do zawartości

Czy to jest normalne wskazanie temperatury?


okonskik69

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba powinna . Przekręć kluczyk i sprawdż czy palą się dwie kontrolki 1. VDC 2. VDC OFF . Powinna zgasnąć po kilku sekundach . Jest koloru żółtego . Sprawdż też czy nie gaśnie równo z inną kontrolką . Mój znajomy kupił trefne auto i aby ukryć jego wadę , to poprzedni właściciel miał obie żarówki podłączone do jednego kabelka . Drugie auto oferowane do sprzedaży miało zaślepki zamiast poduszek , a kontrolka podłączona do czujnika oleju . To taka ciekawostka . Było kilka razy o zapalaniu się tej kontrolki - przejrzyj forum , bo ja akurat rozpierniczam łazienkę . Jeśli masz jakieś pytania , to pisz na PW . Mam jednak obawy , czy chłodnice w tych modelach nie są za mało wydajne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to normalne wskazanie temperatury dla subaraka.W moim Legasiu (2003 AT)wskazanie jest b.podobne.

Ten zakres temperatury jest po prostu bezpieczny , ale nie znaczy , że powinno dochodzić do czerwonego pola . W tych modelach i wersji powinna się zapalić ta feralna kontrolka , bo ona jest . U mnie się zapalała ostrzegawczo jak wskazówka trochę przekroczyła połowę skali , a więc nie jest to korzystne dla silnika . Sprawdż czy masz taką kontrolkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odpowiadam: nienormalne, bo na zewnatrz jest +52C ale wyswietlacz nie pokazuje nigdy wiecej niz 50. I to nie jest wcale zart bo tak tutaj jest latem .... na pustyni.

 

 

Mac-iek

..:: Początkujący ::..

 

 

Auto: Forester 2.0D

Posty: 19

Skąd: Warszawa

 

W jakiej dzielnicy mieszkasz?

U mnie lało na Ursynowie... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczam sie do tytulowego pytania.... :grin: :grin:

I odpowiadam: nienormalne, bo na zewnatrz jest +52C ale wyswietlacz nie pokazuje nigdy wiecej niz 50. I to nie jest wcale zart bo tak tutaj jest latem .... na pustyni

Mac-iek, Spoko, temat przerabiałem i jest ok ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie w legasiu 2,2 96' jest identycznie od momentu jak wstawiłem gaz , wczesniej wskaznik był ciutke wyzej ....

Raz może dwa razy wskażnik wskoczył wysoko w koreczku ... lekkie przygazowanko i temp. opadła do właściwego poziomu.

A przejwchałem przez 2 latka 98 000 km..... i jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi były co prawda bardzo zróżnicowane, ale postanowiłem na razie tego nie zaczepiać, zrobiłem parę tysiączków km, i nic złego się nie dzieje, wentylator się załącza, spalanie też w miarę normalne... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przestań zajmowac się pierdołami :!: Powodem do niepokoju jest podskakiwanie temperatury :!: Mam dwa legasie w tym jedną rajdówke i ciesze się,że kazdy pokazuje takąż temperaturę jak Twój, na luzie, podczas jazdy cz poperdlanki rajdówką :!: Tym co Ci piszą , że im skacze poleć wizytę u kardiologa :!: I nie porównujcie samochodu czyli Subaru do jakiś wynalazków :!: To tak jak u faceta , jak równo stoi to wszystko jes gicio. :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukajka nie odpowiedziała na nurtujące mnie pytanie , więc ośmielam się zapytać Państwa :

 

Czy zaprezentowany poziom wskazania temperatury jest normalny dla takiego Legasia 2.2 czy jest za niski i mam niedogrzany motorek? Takie wskazanie utrzymuje się np. po przejechaniu 80 km. Dodam, że nawet po dłuższym "perkotaniu" w miejscu nie podnosi się specjanie...

Z góry dzięki za uwagi.

 

git jest, będzie żył.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...