Skocz do zawartości

Potenza RE070 + Compomotive 7x17 ET50 do Imprezy GT?


sk7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam w swoim GT-ku felgi Compomotive 7x17 ET50 i chciałbym założyć na to opony Bridgestone Potenza RE070 225/45 R17. Może ktoś się orientuje czy zmieszczą się w seryjnych nadkolach bez ocierania o ranty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Z tego co mi wyliczył ten programik to na kołach 225/45R17 7x17 ET50 pozostaje jeszcze zapas 0,44 cm w GT-ku. Może ktoś jeszcze ma doświadczenia z takimi lub podobnymi kołami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Z tego co mi wyliczył ten programik to na kołach 225/45R17 7x17 ET50 pozostaje jeszcze zapas 0,44 cm w GT-ku. Może ktoś jeszcze ma doświadczenia z takimi lub podobnymi kołami?

0,44cm? :roll:

czyli praktycznie NIC...

 

ludziska pisza, ze akurat RE070 sa szersze od wiekszosci "zwyklych" opon w rozmiarze 225/45-R17... wiec moze byc problem :idea: :neutral:

 

p.s. rozumiem, ze to ma byc zestaw do upalania... uwierz mi, w takim wypadku na pewno bys chcial miec RE070 zalozone przynajmniej na 7.5 calowe fele (a jeszcze lepiej na 8 calowe), bo na 7 calowej feldze te opony nie beda "pracowaly" tak, jak powinny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. rozumiem, ze to ma byc zestaw do upalania... uwierz mi, w takim wypadku na pewno bys chcial miec RE070 zalozone przynajmniej na 7.5 calowe fele (a jeszcze lepiej na 8 calowe), bo na 7 calowej feldze te opony nie beda "pracowaly" tak, jak powinny :o
zgadzam się z przedmówcą, 225 bez sensu do 7" w GT. Ja mam 7,5x17 ET48 z oponami 215/45 i jest na styk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7,5x17 ET48 z oponami 215/45 i jest na styk.

 

Ja mam 215/40 przy et48 i 7,5 cala i tak jak mowi kruk, na styk jest nie polecam szerszych (mam re050)

 

Nie zgodze sie natomiast ze na 7" feldze re070 przy szerokosci 225 bedzie zle pracowalo. Oczywiscie optymalne w tym przadku bedzie 7,5' ale na 7" felge spokojnie mozna zakladac szerokosci od 205 do 225. Mam tak w wrx, opona dobrze lzey na feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...