Skocz do zawartości

Skrzynia WRX


Racer

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajce mam problem ze skrzynia w WRX 2001 (Wiec stała opcja wiadomo- zmielona)

Co najlepiej kupic nie wydajac przy tym nie wiadomo ile kasy?? Seria wiadomo słaba- od czego mozna podpasowac bez zbednych przeróbek, słyszałem ze od WRX 2005 sa mocniejsze.

 

Sprawa jest pilna bo sezon idzie a ja grzeje ławke:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze od WRX 2005 sa mocniejsze.

 

podobno są, kilka osób mających troszkę więcej NM niż seria to potwierdziły.

Ja poszedłbym we wkład RA, ponieważ drogo nie wychodzi, a jakąś tam wytrzymałość ma.

 

 

edit: właśnie sprawdziłem, taki wkład trochę podrożał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłbym we wkład RA

IMO korzysci niewspolmierne do nakladu

Bryk ma skrzynie z DCCD + dyfer od 22B /co prawda używkę/. Koszt chyba podobny.

 

właśnie to słowo używka mnie jakoś zniechęca :???: Jeśli ktos nie planuje jakis gigantycznych mocy to chyba wkład jest dobry?

 

6MT od STi duuuużo wytrzymuje... :smile:

 

no, najlepsza skrzynia jaka można mieć ale tez wychodzi drogo i nie wiadomo czy racer potrzebuje aż taki support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłbym we wkład RA

IMO korzysci niewspolmierne do nakladu

Bryk ma skrzynie z DCCD + dyfer od 22B /co prawda używkę/. Koszt chyba podobny.

 

 

Ale cos takiego wogole podejdzie?? Nie chece a duzo przerabiac czytaj najlepiej nic:D

 

 

właśnie to słowo używka mnie jakoś zniechęca :???: Jeśli ktos nie planuje jakis gigantycznych mocy to chyba wkład jest dobry?

 

6MT od STi duuuużo wytrzymuje... :smile:

 

no, najlepsza skrzynia jaka można mieć ale tez wychodzi drogo i nie wiadomo czy racer potrzebuje aż taki support.

 

Przy tej skrzyni potrzeba podobno wal ,głowke i połoski tył??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to słowo używka mnie jakoś zniechęca Jeśli ktos nie planuje jakis gigantycznych mocy to chyba wkład jest dobry?

ale te wkłady padają jak muchy, fakt ze w sumie zmielić nową skrzynie to podwójna przyjemność :cool:

 

[ Dodano: Pon Mar 09, 2009 9:52 pm ]

Przy tej skrzyni potrzeba podobno wal ,głowke i połoski tył??

przy 6MT trzeba

BTW - u mnie lata 6MT i jest to najlepszy wybór - niestety kosztowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to słowo używka mnie jakoś zniechęca Jeśli ktos nie planuje jakis gigantycznych mocy to chyba wkład jest dobry?

ale te wkłady padają jak muchy, fakt ze w sumie zmielić nową skrzynie to podwójna przyjemność :cool:

 

Noo napewno:D ale czy ta skrzynia od 2005 podejdzie bez dodatkowych modów w sensie plug&play??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo napewno:D ale czy ta skrzynia od 2005 podejdzie bez dodatkowych modów w sensie plug&play??

Tak, ale zawsze należy sprawdzić numer i się upewnić, bo podobno były też wersje z wyjściem na tył 1:1 :wink:

, a... i nawet wiem gdzie taka leży, o ile się nie sprzedała... jeździłem, więc działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo napewno:D ale czy ta skrzynia od 2005 podejdzie bez dodatkowych modów w sensie plug&play??

Tak, ale zawsze należy sprawdzić numer i się upewnić, bo podobno były też wersje z wyjściem na tył 1:1 :wink:

, a... i nawet wiem gdzie taka leży, o ile się nie sprzedała... jeździłem, więc działa :wink:

 

 

No to badzi kolega i sie dowiedz co i jak ok:d Bo jutro mam dzwonic po skrzynie od WRX a jak by sie ta trafiła byłoby super:d

Daj znac na pw ale lepiej na kom: 606-609-233 to wtedy porównamy te num skrzyn

 

ps: a cos takiego by podeszło

 

http://moto.allegro.pl/item554104295_su ... _gwar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta skrzynia podejdzie ale jeszcze poloski musisz dokupic. od 2005r sa nabijane a ty masz nasadzane! :smile:

 

to juz mniejsza robota niz dyfer itp:d moze by mi z poloskami sprzedał:P

 

ale taka juz by chyba podeszła bez problemów??

I czy jest duzo mocniejsza z tego roku od mojej?? i jak przelozenia wogole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta skrzynia podejdzie ale jeszcze poloski musisz dokupic. od 2005r sa nabijane a ty masz nasadzane! :smile:

 

Odwieczny dylemat... Najtaniej szukać skrzynie 2004-2005 wchodzi bez przeróbek, ma szersze żeby przez co wytrzymuje ciut więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem skrzynkę od JDM WRX'04. Wiąże się to z koniecznością wymiany dyfra z tyłu, ale plus jest jeden (poza zwiększoną pancernością JDM-owych w stosunku do EU czy US specowych, która nie jest tak do końca pewna ;) ) - JDM-owe są krócej zestopniowane. W trasie na spalanie nie pomaga, ale do upalania baaardzo miłe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem skrzynkę od JDM WRX'04. Wiąże się to z koniecznością wymiany dyfra z tyłu, ale plus jest jeden (poza zwiększoną pancernością JDM-owych w stosunku do EU czy US specowych, która nie jest tak do końca pewna ;) ) - JDM-owe są krócej zestopniowane. W trasie na spalanie nie pomaga, ale do upalania baaardzo miłe :mrgreen:

 

No tak wiem o tych skrzyniach ale po pierwsze trudno taka znalesc po drugi wiadomo kasa bo byfer trzaba kupic:(

ale chyba znalazłem od 2005 z poloskami wiec zapowiada sie bez przeróbek:D

Chyba ze ktos moze ma w dobrej cenie od w 2001??:P

 

[ Dodano: Czw Mar 12, 2009 10:49 pm ]

Ja wsadziłem skrzynkę od JDM WRX'04. Wiąże się to z koniecznością wymiany dyfra z tyłu, ale plus jest jeden (poza zwiększoną pancernością JDM-owych w stosunku do EU czy US specowych, która nie jest tak do końca pewna ;) ) - JDM-owe są krócej zestopniowane. W trasie na spalanie nie pomaga, ale do upalania baaardzo miłe :mrgreen:

 

No tak wiem o tych skrzyniach ale po pierwsze trudno taka znalesc po drugi wiadomo kasa bo byfer trzaba kupic:(

ale chyba znalazłem od 2005 z poloskami wiec zapowiada sie bez przeróbek:D

Chyba ze ktos moze ma w dobrej cenie od w 2001??:P

 

I tak jak mowiłem dzisiaj odebrałem skrzynie od 2005 i juz sobie grzecznie siedzi w aucie i pomyka:d

Dziekuje koledze MIKI-emu za konsultacje:d i od razu mowie ze skrzynia tak jak mowiłes cicha nic nie zgrzyta itp:D zobaczymu jak dalej bedzie sie sprawowac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...