Skocz do zawartości

wskaźnik AFR


przemo 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

to po co robia takie rezczy?? ?

 

po to żeby zarobić.

 

Ja miałem taki AFR: http://www.moto.allegro.pl/item52929037 ... sonda.html

 

Ale do seryjnego samochodu nie ma sensu tego montować.

 

to moze inaczej,

mam wskaznik doladowania i cisnienia oleju, jaki 3 polecicie do Imprezy?

 

EGT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo 2.0, EGT też warto kupić lepszej firmy. Jeśli chcesz coś dobrego w pasztet cenie to polecam Omori - są w wyprzedaży wiadomo gdzie :wink: I zamontuj termoparę w uppipe a nie w downpipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zamontuj termoparę w uppipe a nie w downpipe.

 

a to ktoś montuje w downpipe??

Sporo osób :roll:

 

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 10:51 pm ]

do auta 250KM nie bede wsadzal zegarow za 1500zl :P w sumie planuje nieco zwiekszyc moc ale wskazniki za 200-300zl dadza rade i jesli cos bedzie nie tak, zapewne pokaza cos niepokojacego :)
Na EGT warto wydać większą kasę bo termopary są kruche i jak będzie to do tego jakieś byle co i się ułamie to masz po turbinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo, nic niepokojącego Ci nie pokażą wskaźniki pokroju "AG smoke" bo one same nie wiedzą co pokazują ;) ja też wyszedłem kiedyś z Twojego założenia i tak EGT podziałało ok 5kkm (wiem niektórym zajmuje taki dystans cały rok, mi miesiąc więc EGT działało miesiąc) boost zaczął swoim życiem żyć po 30kkm a temperatura oleju 50kkm - wymieniłem EGT na Greddy i działa ok 70kkm a kosztował "tylko" 2x więcej jak AG.

 

ps. wiadomo gdzie już tylko ciśnienie oleju zostało ;) a od siebie dodam że te omori choć troche wyglądają jak z przed 50lat to jakość ich wykonania jest super a w cenach z wyprzedaży była to propozycja nie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam wskaźnik AFR firmy Innovate to koszt około 250 PLN ale sam zegar ci nic nie da bo w aucie masz sondę wąsko pasmową a żeby mieć pod kontrolą AFR podczas podkręcenia doładowania należy zainstalować dodatkową sondę szerokopasmową - Innovate LC-1 to wydatek około 600-700 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...