Skocz do zawartości

ExoticCars.pl Track Day - 18 kwietnia Ułęż


Spider_EC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lepsze uliczki ze slupkow niz z opon bo moze byc nerwowo.a tak samo mozesz walnac w slupek jak i w opony.chlopaki musza po trasie rozstawic slupkowych i tyle.

przy okazji beda zapisywac kto walnie w slupek.opony dal bym tylko na glebokich cieciach co by zawiasu nie rozwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi spokojnie damy rade mam pilota :mrgreen:

Ty Kulig nie wiem jak jeździsz, ale po libacjach z Vertem i Carfitem to poczatkująca nie będziesz napewno ... z tego co wiem, a ja tam o nich mało wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi spokojnie damy rade mam pilota :mrgreen:

Ty Kulig nie wiem jak jeździsz, ale po libacjach z Vertem i Carfitem to poczatkująca nie będziesz napewno ... z tego co wiem, a ja tam o nich mało wiem :wink:

 

 

eeee nikt nie pije dzien wczesniej a jak jezdze nie jezdzilam nigdy na torze i takich zawodach jezdzilam na 1/4 mili...ale czlowiek sie cale zycie uczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wam wróbel, ak jakis tam

Wróbel nam nie jest potrzebny ;]

AK będzie miał zestaw 3 fotokomórek i 3 trasy będą leciały jednocześnie.

 

Będą jakieś klasy ? czy wszyscy razem ? Bo widze frekwencja bedzie duża :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało nam się niczego wskórać odnośnie prób sprawnościowych. Pozostają takie jak na planie. Cóż - na przyszłą imprezę za tak gustowne części przedsięwzięć musimy brać się osobiście, a AK zostawić jedynie stronę techniczną ;)

 

Do zobaczenia jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczesliwie dzisiaj mialem codrive dla klienta w modlinie i jestem tak zmeczony ze jutro mnie nie bedzie.pozdrawiam serdecznie wzystkich.a nad probami musicie popracowac.chlopaki jak ja ustawiam probe 3 km np bo tyle jest miejsca to jedzie bus a ja na piechote ustawiam kazdy slupek.potem to przejezdzam wielokrotnie i sprawdzam czy proba ma sens.takie rysowane proby to jest masakra.oczywiscie doceniam wasz wklad w iventy ale siana z tego nie ma.ale jesli chcecie aby ludzie do was przyjezdzali no to wiecej pracy merytorycznej musicie wsadzic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furious, nie tragizuj. Ocenisz po imprezie, a nie na bazie rysunku, ok?

 

vert, sam wiesz, że początki nie są łatwe ;) Nie mam zamiaru się tutaj tłumaczyć (tymbardziej przed imprezą), sami nie ustawialiśmy próby, były przejeżdżane kilkukrotnie - tyle ode mnie. Kończymy dyskusję na temat "świetności" prób. Wypowiecie się po evencie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...