Skocz do zawartości

Sztuka Kibicowania !!!


Piotrek.M

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy odpowiednie forum ale spróbuję i tu napisać.

 

sztuka.jpg

 

Na forum autoklub powstał pomysł aby pomóc Łukaszowi Sztuce w zdobyciu finansów na start w którymś z rajdów za kierownicą Miśka Subaru tez ktoś rozważał choć Subarka droższa :) Tzn chodzi o zrzutę. O postepach akcji będę informował na bierząco sam Łukasz jest zadowolony że kibice o nim nie zapomnieli. Lada dzień ruszy stronka na ktorej będą informacje.

a tu taki krótki news o tym:

Polscy kibice rajdowi nie siedzą bezczynnie w oczekiwaniu na rozpoczęcie krajowego sezonu. Sztuka Kibicowania-tak nazywa się pomysł, który zrodził się wśród fanów tego pięknego sportu. Pod tą nazwą kryje się akcja, która ma na celu umożliwienie powrotu na rajdowe trasy Łukaszowi Sztuce. Ten doskonale niegdyś zapowiadający się zawodnik obecnie nie startuje w rajdach z prostego powodu-braku funduszy.

 

 

Wszyscy ludzie, którzy znają się, bądź sami zasmakowali tej wspaniałej dyscypliny wiedzą jak piękny, ale jednocześnie jak wymagający pod względem finansowym jest to sport. Niestety Łukaszowi Sztuce, który jest tak bardzo lubiany i ceniony przez kibiców nie zdobył budżetu, który pozwoliłby mu rywalizować z najlepszymi kierowcami w Polsce.

 

 

Wszyscy fani Łukasza pragną pokazać mu, że pomimo tak długiej nieobecności na rajdowych trasach nie zapomnieli o nim. Powstał pomysł wsparcia Łukasza w jego startach w rajdach krajowego czempionatu. Akcja ma na celu zgromadzenie funduszy potrzebnych na start w rajdzie zaliczanym do RSMP za kierownicą samochodu grupy N.

 

Plany przewidują nagłośnienie całej akcji w mediach. Dzięki przedstawieniu sprawy w zarówno telewizji jak i w prasie można będzie liczyć na ogromną popularność tego bardzo niecodziennego wydarzenia w świecie rajdowym. Oczywiście jasne jest, że fundusze pochodzące od samych fanów nie wystarczą na zaspokojenie wszystkich potrzeb jakie wiążą się ze startami w rajdach. Akcja ma na celu przede wszystkim reklamę postaci Łukasza Sztuki, co z całą pewności ułatwi poszukiwanie sponsora, który miejmy nadzieję będzie miał okazję dostrzec talent drzemiący w tym kierowcy.

 

Według wstępnych ustaleń pieniądze miałaby być wpłacane na podany numer konta. Na razie brakuje jednak konkretów, gdyż nie ma jeszcze odpowiedzi od Łukasza. Został o wszystkim powiadomiony i wyraził spore zainteresowanie i niemniejsze zaskoczenie tym gestem ze strony kibiców. Wkrótce powinny być już znane szczegóły. O postępach akcji rallypl.com będzie informować na bieżąco.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że to fajny pomysł, liczy się idea i chęć...a chęci i talentu Łukaszowi trudno odmówić :wink:

 

p.s. Myśle że Polacy nie są gorsi od Czechów,którzy dzięki takiej akcji pomogli w spełnieniu marzeń Kreści i też zbierzemy potrzebną kwote....na Subaryne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tą nazwą kryje się akcja, która ma na celu umożliwienie powrotu na rajdowe trasy Łukaszowi Sztuce. Ten doskonale niegdyś zapowiadający się zawodnik obecnie nie startuje w rajdach z prostego powodu-braku funduszy.

 

No ale widzisz jeżeli niewiesz kto to więc zapewne nie dałbyś kilku groszy na akcję tym samym zaznaczenie opcji nie wystarczy. Jeżeli by na to tak patrzeć t powinno być: TAK-10zł, TAK-20zł etc. Nie, kto to Łukasz Sztuka, A dlaczego onm Dlaczego Lancer, A po co itp :)

8)

msport183957.jpg

Imię: Łukasz

Nazwisko: Sztuka

Rok urodzenia: 1976

Rok rozpoczęcia kariery: 1996

Pierwszy samochód: nissan sunny GTI

Samochody: nissan sunny GTI, skoda felicia kit car, opel astra GSI, ford puma kit car, mitsubishi lancer evo VI, seat cordoba WRC

Samochód używany w sezonie 2001: seat corodba WRC

Piloci: Janusz Szymczak, Zbigniew Cieślar, Per Carlsson

Aktualny pilot: Zbigniew Cieślar

Najważniejsze osiągnięcia: II wicemistrz Polski w klasie A-6 '99

wicemistrz grupy N '2000

Łukasz Sztuka to jeden z najbardziej utalentowanych rajdowców młodego pokolenia. Jego mocne strony to świetna jazda optymalnym torem oraz umiejętność zachowania zimnej krwi

 

4862_20.JPG

Jakbyście mogli jeszcze powiedzieć dlaczego nie tak tylko z ciekawości chciałbym wiedzieć czy wogóle wiecie kto to itp. głosy na tak też mogą być komentowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale widzisz jeżeli niewiesz kto to więc zapewne nie dałbyś kilku groszy na akcję tym samym zaznaczenie opcji nie wystarczy.

 

Błędne rozumowanie. Jeśli nie wiem kto to, to skąd mam wiedzieć czy dałbym coś czy nie? Nie nastawiam się na "nie" z założenia.

 

A czemu akurat on i czemu nie znalazł się żaden sponsor? Z tego co znalazłem w googlach to seat rozwiązał z nim umowę. Ale dlaczego - już nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat on? Hmmm na forum Autoklub.pl wyszło taka inicjatywa od forumowiczó i w sumie każdy poparł tą kandydaturę. Dlaczego niema sponsora? Jak wiecie rajdy samochodowe to kosztowny sport gdzieś tam coś musiało zaszwankować i tak się losy potoczył że Łukasz odwiesił kask. A ta Akcja ma na celu start Łukasza i to może zauważą potencjalni sposorzy jaką sympatią i popularnością jest darzony Sztuka. Wiadomo że zebrać trzeba niemała kwotę ale jak czechom akcja FansforKresta się udała to dlaczego nam by nie miało się udac. A co do Seata to już jakaś taka Marka że pierw Robert Herba został na Lodzie na jeden rajd przed końce msezonu jak dobrze pamiętam i do Wurca wsiadł Łukasz przejździł sezon aż tu nagle w Seacie WRC znalazł się Janusz Kulig. Takie są prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przecież napisałem że wyszło to z forum autoklub przy rozmowie, wiadomo że jest wielu dobrze zapowiadających siękierowców ale jeśli tak będziemy gdybać to żadna akcja nie ujrzy światła dziennego :) Łukasz pokazał na co go stać nie jest zapowiadającym się kierowcą tylko jest Dobry a że finanse nie pozwoliły....

Nie będę odbiegał już od tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fany pomysl ale czemu tylko on :P jest wielu młodych, dobrze zapowiadajacych sie kierowców rajdowych :) ale i tak szacuken dla Łukasza ;]

Mi sie pomysł bardzo spodobał, tylko trzeba odsunać na bok polskie marudzenie komu, dlaczego, ile, czemu jemu, temu, emu... itp i zacząć działać. Gdzie ten numer konta ?? Po 10 zł na początek. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie pomysł bardzo spodobał, tylko trzeba odsunać na bok polskie marudzenie komu, dlaczego, ile, czemu jemu, temu, emu... itp i zacząć działać. Gdzie ten numer konta ?? Po 10 zł na początek. :lol:

 

Polskie marudzenie nie lepsze niż ułańska fantazja. A regulamin jest jakiś? Co będzie jak kasy wystarczy na pół samochodu? Idziemy wszyscy na piwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu akurat on i czemu nie znalazł się żaden sponsor? Z tego co znalazłem w googlach to seat rozwiązał z nim umowę. Ale dlaczego - już nie znalazłem.

 

po pierwsze..dlaczego on? widoczne bardziej chce jeździć niż pozostali zdolni kierowcy...liczą sie chęci, jeśli wpadł na taki pomysł (wątpie żeby jego kibice zrobili to wbrew jego woli) tzn że bardzo chce wrócić do tego sportu a co do Seata..to firma która: a) bardzo dużego wkładu finansowego do startów wymagała od kierowców nie dając zbyt wiele w zamian, to tyczy sie też Herbola. B) ma bardzo dziwne i chaotyczne działania marketingowe..dlatego kariera tej marki w naszych krajowych rajdach zaczeła sie nagle..i równie nagle skończyła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu akurat on i czemu nie znalazł się żaden sponsor? Z tego co znalazłem w googlach to seat rozwiązał z nim umowę. Ale dlaczego - już nie znalazłem.

 

po pierwsze..dlaczego on? widoczne bardziej chce jeździć niż pozostali zdolni kierowcy...liczą sie chęci, jeśli wpadł na taki pomysł (wątpie żeby jego kibice zrobili to wbrew jego woli)

 

Właśnie o to chodzi że to pierw kibice wpadli na ten pomysł dopiero później się dowiedział o tym Łukasz Sztuka który był mile zaskoczony :) W tym tygodniu powinien ruszyć serwis WWW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...