Skocz do zawartości

BMW - opinie, fakty, stereotypy


wideleciłyżka

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego macie hopla na punkcie ///M ,że już głupoty wypisujecie co niemiara.

 

Kiedyś na SJS-e zrobiłem drugi czas BMW E39 535i za św. p. Blue76, a za nami były jeszcze dwa Gt-ki. Spytałem chłopakuów z 3 i 4 pozycji co tak słabo ? ... ale jaką ty masz pojemność... a teraz takie bajochy walicie.

Może na mokrym subaru to super ekstra pocisk , ale w odczuciu BM-kowiczów to auta dla biedaków.

Dobre BMW E60 z silnikiem 4.4 L z 2004 r kosztuje ponad 100 000.

Komfort , prestiż, klasa...

Subaru - Kupa ... najgorsze auto jakie kiedykolwiek miałem, nawet moja kobietka nie chce ty jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takiego macie hopla na punkcie ///M ,że już głupoty wypisujecie co niemiara.

 

Kiedyś na SJS-e zrobiłem drugi czas BMW E39 535i za św. p. Blue76, a za nami były jeszcze dwa Gt-ki. Spytałem chłopakuów z 3 i 4 pozycji co tak słabo ? ... ale jaką ty masz pojemność... a teraz takie bajochy walicie.

Może na mokrym subaru to super ekstra pocisk , ale w odczuciu BM-kowiczów to auta dla biedaków.

Dobre BMW E60 z silnikiem 4.4 L z 2004 r kosztuje ponad 100 000.

Komfort , prestiż, klasa...

Subaru - Kupa ... najgorsze auto jakie kiedykolwiek miałem, nawet moja kobietka nie chce ty jeździć...

 

Sprzedaj. Nie męcz siebie i nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wideleciłyżka, też nie rozumiem po co trzymasz Subaru. Sprzedaj póki coś jeszcze warte. Teraz w salonach są niezłe oferty na roczne BMW z Niemiec, powinieneś sobie coś znaleźć - wiesz, komfort, prestiż, klasa. I kobieta będzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort , prestiż, klasa...

A ja durny myślałem, że samochód kupuję się dla jazdy... :???:

Nic to, człek uczy się całe życie. Trza w dresik skoczyć i pokręcić bączki na rynku przed knajpką, a nóż jakaś dupencja podniesie mi ten... no... prestiż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza w dresik skoczyć i pokręcić bączki na rynku przed knajpką, a nóż jakaś dupencja podniesie mi ten... no... prestiż

wiedziałem że jesteście podatni...

Raczej dresik nie pasuje do BMW za 275 tyś, lecz bardziej dobrze skrojona marynareczka Diora... :mrgreen:

 

Dresik to w BMW za 10 tyś który na wiosce lata za świniami...

Ale was to boli co ? :razz:

 

Zrobiłem 135 tyś BMW e39 535i od nowości i nic mi się nigdy nie zepsuło, a subaru ok połowe ceny a 10 razy więcej w ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dresik to w BMW za 10 tyś który na wiosce lata za świniami...

Ale was to boli co ?

nic nie boli, nie musimy ganiac za swiniami, bo sa naklejone i dobrze sie trzymaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, żeby z rękawa marynarki metki nie odpruwać, bo jeszcze się frajerzy nie zorientują co nosisz...

 

dla tego robicie pakiet STI :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 11:12 pm ]

Dresiarstwo to nie sposób ubierania się, ale stan intelektualny

 

A metka gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale was to boli co ?

Już Ty się może lepiej naszymi bolączkami nie przejmuj...

A że tak spytam - jeśli to nie wkręt, to... co tu robisz?... :shock:

Nie żebym tam zaraz chciał Cie wyrzucić, skąd :grin: - ot, trochę folkloru doda tylko kolorytu, po prostu ciekawy jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dresiarstwo to nie sposób ubierania się, ale stan intelektualny :mrgreen:

 

a najgorsze jest to że teraz są takie ceny aut że dresiarze mają dużo aut do wyboru :wink:

 

i pamiętajcie że nie każdy dresiarz jeździ BMW i nie w każdym BMW siedzi dresiarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najgorsze jest to że teraz są takie ceny aut że dresiarze mają dużo aut do wyboru

 

i pamiętajcie że nie każdy dresiarz jeździ BMW i nie w każdym BMW siedzi dresiarz

 

Tak odbiegając od tematu to coś opowiem.

 

Był zlot w jankach, zebraliśmy się jako tako punktualnie; ja przyjechalem swoim kolekcjonerskim baurem E30 itd pierdoły pogaduszki , mineło 40 min

 

...a tu nagle wpada kolo w e30 coupe z zardzewiałymi dżwiami , robi bączka i zbliża się do nas...

Historia zakończyła się w 5 sec. Prezes klubu podszedł , spytał się jaki ma nick po czym oznajmił że go zabanuje przy janblizszej okazji... :mrgreen:

 

apropo dresika to bardzo prosze http://www.youtube.com/watch?v=ziYntWzX ... re=related

 

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 11:22 pm ]

Jakim cudem kupiłeś Subaru?

częst po budowach i bezdrożach z tytułu zawodu się poruszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tu nagle wpada kolo w e30 coupe z zardzewiałymi dżwiami , robi bączka i zbliża się do nas...

Historia zakończyła się w 5 sec. Prezes klubu podszedł , spytał się jaki ma nick po czym oznajmił że go zabanuje przy janblizszej okazji... :mrgreen:

 

i to rozumiem :wink:

 

 

e30 coupe z zardzewiałymi dżwiami , robi bączka i zbliża się do nas...

 

 

właśnie przez takich "ludzi" te auta mają taką opinię :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wrócimy do kopania bo cos ten OT w złym kierunku idzie :evil: :roll: . Pogoda sprzyja, mrzawka + przymrozek wiec kopać można wszystko co sie rusza :twisted:

 

Jak koniecznie chcecie dalej dyskutować o dresach, diorach i innych kierownikach w beemkach to wam wydziele ten pasjonujący temat do OT :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie :mrgreen: :

Wracam przed chwilą od dziewczyny del solką, fajny nastrój, że niby romantycznie, jakaś spokojna muzyka sobie leci, jade powoli, ale na światłach dojeżdżam do starego BMW (jakaś 3ka, ale jaka to nie wiem). I zza mojej klasyki (głośno nawet włączonej) słysze YC, YC, YC. :twisted: O nie! Mozarta mi bamber zagłusza, i (jak sie okazuje) wydechem też chce przeszkadzać, zobaczymy :twisted:

Na zielonym co bieg sie odsuwał (niewiele, mam 125KM :wink: ), a na kolejnych światłach - 2 wolne pasy po bokach - stanął za mną. Wiem, ścigać sie z wieśniakami to takie samo wieśniactwo, ale cóż zrobić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie, chłopcy, nie rozumiem tego Waszego kompleksu na punkcie BMW. To są dobre auta, fajnie prowadzące się - i w niektórych wersjach naprawdę szybkie.

 

Chciałem też delikatnie zauważyć, że w Subaru - z racji tego, że powoli stają się to auta dość tanie i szybkie - również można zauważyć klientelę rodem z E30 z naklejkami M-power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...