Skocz do zawartości

4. Impreza & Evo Rally Sprint


GD GT

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przy okazji relacji z imprezy zorientowałem się, że nie mam TVN Turbo :evil: I w ogóle męczyłem się żeby odpalić to "pudło" wraz z Nką przez 10 minut... rodzice kilka miesiecy temu kupili LCD i Nke i od tego czasu nie dotykałem tego sprzetu :mrgreen:

 

Zapomniałem o pozdrowieniach dla Remka z przyczepy :mrgreen: Dzięki za miłe pogawędki przy wynikach. :wink:

 

A racja pozdrowienia dla Remka psełdonim "doktor koperta" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zrobilem pare filmikow z przejazdu kamera on-board :

 

Hopa OS1 :

 

Hopa OS2:

 

Caly OS2 :

 

Caly OS3:

 

Prosze o nie komentowanie mojej jazdy - z gory dziekuje :)

 

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia na nastepnej imprezie, mam nadzieje ze odbedzie sie ona w zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"650 kg mocy"

 

"Prowadzi Subaru Imprezę wyprodukowaną w Anglii"

 

"Tutaj na pewno będzie czas poniżej 2 minut. Niestety, 2.12."

 

"Niestety dzisiejsze zawody wygrywa Marek Nyga"

 

Ale i tak uważam, że jego obecność jest na plus. Poprawiał atmosferę na torze, sprawiał, że dla kibiców zawody były ciekawsze. Dla osób, które nie ogarniają tematu rajdów dawał możliwość zorientowania się o co tutaj w ogóle chodzi. Mógłby tylko posiadać nieco większa wiedzę niż kartkę z listą startową wraz z podaną mocą. Wtedy byłoby jeszcze ciekawiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lecialem to czas mi stanal w miejscu... wydawalo sie, ze trwalo to wieki...

 

Nie przesadzasz trochę? :mrgreen:

 

no wlasnie nie przesadzam... ogolnie wydawalo mi sie ze wszystkie manewry wykonuje jakos powolnie i wszystko trwa wieki... np. tu (od poczatki do 11 sekundy):

 

http://www.youtube.com/watch?v=kSMmneZwL4k

 

ogolnie to "tak sie wlasnie konczy... za duzo gazu i szybki samochod" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a z mojej perspektywy: wydawalo mi sie ze to trwalo wieki i jechalem jak emeryt a jednak troche predkosci chyba bylo... nie wiem o co chodzi ale chyba umysl nie nadazal... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:05 kucająćy koleś nawet nie drgął :mrgreen:

patrząc na niektóre auta, przypomina mi sie ostatni ułęż na którym wroobel w jednym z przejazdów mi prawił:

"jedziesz aby jechać, bach do przodu i jazda jak debil ( :mrgreen: ),

patrz, przewiduj, nie kozacz, hamuj przed szykaną a nie w niej, wchodząc w zakręt myśl już o 3cim za nim ustawiając sie.. "

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...