Skocz do zawartości

kotlina klodzka...


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzajcie, ze takie sliczne - to naprawde byly testy:)

sliczne wrzuce, jak wreszcie dorwe skaner do negatywow...

 

dwa pytania:

1. gdzie ta Impreza bo jej na zdjęciach znaleźć nie mogę :roll:

2. jaka cyfrówka :?:

 

Ad.1 a czy ja napisalem, ze jest na zdjeciu? niemstety napotkana zostala w drodze, a baterie wtedy grzaly sie w kieszeni... zreszta wydaje mi sie, ze ta impreza cos czesto we wroclawiu przebywa, wiec moze ja jeszcze trafie;)

 

Ad.2 tzw imprezowa. Canon PowerShot A60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby - ja tez sluze duza iloscia zdjec z Kotliny - jako bardziej niz regularny bywalec :))))

Niestety - w tym roku Kotlina nie byla dla mnie laskawa :roll: - i za duzo zdjec zimowych nie zrobilem...

Jesli chodzi o Subaru - to polecam Srebrna Gora - moze nie Imprezy - a tzw. "sekcja zabytkowa 1800" - i z 3-4 sztuki w tej miescinie sie poruszaja :)

Sam sie zastanawiam czy nie zakupic sobie takiego historycznego 1800... Naprawde niedroga sprawa :)

Pozdrawiam

Szymon

P.S. No i oczywiscie brawo za zdjecia :) siedze i przezywam katusze patrzac na te krajobrazy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby - ja tez sluze duza iloscia zdjec z Kotliny - jako bardziej niz regularny bywalec :))))

no dla mnie bycie bywalcem nie jest problemem... dojechanie w gory zajmuje mi tyle czasu, ile dojechanie na drogi koniec wroclawia (oczywiscie w dzien)...

Jesli chodzi o Subaru - to polecam Srebrna Gora - moze nie Imprezy - a tzw. "sekcja zabytkowa 1800" - i z 3-4 sztuki w tej miescinie sie poruszaja :)

no w gory nie jezdze aby ogladac samochody;)

a miejsce wybieraja ci, ktorzy zajmuja sie jezdzeniem na nartach i ja, jako piechur, jestem skazany na dostosowanie sie;)

Sam sie zastanawiam czy nie zakupic sobie takiego historycznego 1800... Naprawde niedroga sprawa :)(...)

siedze i przezywam katusze patrzac na te krajobrazy... :roll:

swego czasu chialem sie zaopatrzyc w takowy pojazd, ale odstraszyla mnie koniecznosc posiadania wlasnego warsztatu....a krajobrazy, no coz - krajobrazy sa cudowne... sam cierpie, ze musze siedziec we wroclawiu, a jeszcze za kilka dni bede musial sie do warszawy wybrac... no poprostu coraz dalej mam... skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie bycie bywalcem nie jest problemem... dojechanie w gory zajmuje mi tyle czasu, ile dojechanie na drogi koniec wroclawia (oczywiscie w dzien)...

Tja... za czasow mieszkania na stale w Poznaniu tez bylo latwiej...2,5-3 godziny. Teraz to wyprawa na 5-6 godzin... :(

 

no w gory nie jezdze aby ogladac samochody;)

a miejsce wybieraja ci, ktorzy zajmuja sie jezdzeniem na nartach i ja, jako piechur, jestem skazany na dostosowanie sie;)

 

heheh... ja tam na nartach nie jezdze :) wiec wybor mam latwiejszy :) a to, ze przy okazji spotkam znajomych w tych fajnych zabytkach 1800, to tylko duzy plus :)

 

 

swego czasu chialem sie zaopatrzyc w takowy pojazd, ale odstraszyla mnie koniecznosc posiadania wlasnego warsztatu....a krajobrazy, no coz - krajobrazy sa cudowne... sam cierpie, ze musze siedziec we wroclawiu, a jeszcze za kilka dni bede musial sie do warszawy wybrac... no poprostu coraz dalej mam... skandal.

heh... za to naprawisz go wszedzie :)) Patrz na zdjecia :)

a jak bedziesz w W-wie to zapraszam na domowe piwo :)

 

Pozdrooffka

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh... ja tam na nartach nie jezdze :) wiec wybor mam latwiejszy :) a to, ze przy okazji spotkam znajomych w tych fajnych zabytkach 1800, to tylko duzy plus :)

to masz fajnie, bo jakos tak zawsze jest, ze z calej wyprawy to tylko ja nie jezdze. ale nie narezekam, zawsze mozna zrobic rozpoznanie terenu pod wzgledem zaopatrzenia w bojowe srodki plynne.

 

a jak bedziesz w W-wie to zapraszam na domowe piwo :)

 

mam dla ciebie zle wiesci -> wlasnie jestem w warszawie ;) i tak jeszcze kilka dni pobede...

 

pzdrs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh... no to na poszukiwanie to sie mozna umowic na "majowke" w Srebrnej Gorze :) tam sie wtedy leje... oj leje.... :lol:

 

a co do zlych wiesci - coz... zaraz sie piwo zaordynuje i mozemy walczyc :)

reszta na priv :)

 

Pozdraffka

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...