Skocz do zawartości

potrzebuje lotke do legacy kombi 2.0 turbo


gracjani

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe...

 

kurde, no ja tyle się naszukałem, że już mam dość. Nawet w Stanach nie mają nic takiego w sprzedaży.

 

Ale słuchajcie moja ciotka ma taką lotę, będzie ją montować w swoim samochodzie, ale póki co po lakierowaniu to leży w garażu... może macie jakieś teorie jak zrobić z tego wzorzec dla nowych spoilerków???

Myślałem o gipsie, potem jakiś laminat, żywica i coś by z tego było... ale i tak najlepiej, jakby wziął to jakiś producent spoilerów. Hmmm Z tego co widzę to zrobiłby na tym niezły biznes. :D

 

Pozdrawiam,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, no ja tyle się naszukałem, że już mam dość. Nawet w Stanach nie mają nic takiego w sprzedaży.

Ja sie nie znam za bardzo na Legacy :oops: i nie wiem, o ktory model chodzi... ale wiem, ze Erebuni ma w ofercie 2 spoilery na tyl do kombiaka.

Jeden taki brzydki nad szybe i drugi juz troche lepszy pod szybe.

 

może macie jakieś teorie jak zrobić z tego wzorzec dla nowych spoilerków???

W "polskiej stolicy stylingu" :wink: :D na pewno Ci cos takiego dorobia na podstawie wzoru. Ba, nawet bez wzoru by cos dobrali jakbys podjechal autem na godzinke :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lotkami to zawsze jest ciężko :? Ja też kiedyś szukałem, ale do innego samochodu i nigdzie nie mogłem znaleźć...

 

W "polskiej stolicy stylingu" :wink: :D

 

Często przejeżdżam przez Twoje miasto. Piękne tam macie te niektóre samochody ;):lol: Ale fakt, że Imprezy tam żadnej jeszcze nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto widziaL tako lotke niedrogo do Forysia, to bardzo prosze jo urwac i mie przyslac golembiem , mejlem, faksem abo w ostatecznosci pocztom ....... tym no .....jak mu ............parapetem ..........patriotem........ parytetem ...........a priori tetem........... abo lepi niech przyniesie.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...