Skocz do zawartości

Subaru Impreza Car audio


Marcin STI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Poniewaz dawno nie mialem wolnego weekendu, zatem zbojkotowalem 1/4 mili w Poznaniu i zaczalem demolowac w garazu pojazd w celu poprawienia systemu muzycznego. Poki co jestem zalamany. W tym aucie nie ma prawie wygluszen. Zaskoczylem sie natomiast in plus faktem prowadzenia przewodow hamulcowych wewnatrz kabiny :) Duzo miejsca jest w przednich slupkach, wiec nawet zacnych rozmiarow tweeter sie zmiesci. Kicha z miejsce na przednie glosniki, a poniewaz nie trawie wszelkiego rodzaju paneli (auto ma wygladac jak seria) bedzie troche walki. Nie wiem jeszcze co z wzmacniaczami. Albo wkitram je tak jak na fotce, ale myslalem tez, zeby podwiesic je pod "tylna polka". Trzeba wtedy co prawda amputowac trzeci pas (nikt go nie uzywa) i przeniesc lampke podswietlajaca przestrzen kufra, ale za to nie traci sie miejsca w kufrze. Hmm....

 

Wzmaki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, po co aż dwa wzmacniacze? Nie lepiej jeden, sześciokanałowy?

 

Ciezko jest znalezc taki sprzet. Kiedys mialem 5-ciokanalowke i to nie bylo to :( Ostatnio mialem dwie czterokanalowki i to bylo to :) Teraz jednak ze wzgledu na wage 4-rokanalowki leza na polce, a przymiarki tycza sie jedej 4-ro i 3-kanalowki :) Choc plan numer dwa zaklada montaz wylacznie 4-ro kanalowki Helixa o przecietnych osiagach, lecz o niskiej wadze. Sam troche nie wiem co robic. Wiem tylko, ze nie moge juz zniesc seryjnych glosnikow! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...