Skocz do zawartości

tajemnicza kontrolka


zyg

Rekomendowane odpowiedzi

Po lewej stronie kierownicy, obok przycisku światła przeciwmgielnego jest mała lampka, która "łypie" sobie /1 raz/ podczas włączania kierunkowskazów. Czy ona tylko od tego, a może to jakiś

przycisk, którego przeznaczenia nie jestem świadom? :?: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to kontrolka świateł awaryjnych? Mamy rację?

 

nie, to jest kontrola swiatel w przyczepie. zapala sie teraz (bez przczepy) na chwile bo uklad tylko w momecie wlacienie kierunkowskazu (pierwsze mrugniecie) daje na tyle duze obciazenie. przy podlaczeniu przczepu odbior pradu w ukadzie wzrasta i wtedy pali sie caly czas przy wlaczaniu kierunkowskazow (mruga w takt kierunkowskazow), a jak sie nie pali to oznacza ze trzeba sprawdzic swiatla w przczepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! Pozwolicie, że w przyszłości będę pytał o jakieś drobiazgi? Cholernie podoba mi się ten "leśniczy". Do tego stopnia, że prawie nowy nabytek /Colt CZ3/stoi niedoceniany /nieujeżdżany/ w garażu. :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lis 11, 2008 8:13 pm ]

Dzięki wszystkim! Pozwolicie, że w przyszłości będę pytał o jakieś drobiazgi? Cholernie podoba mi się ten "leśniczy". Do tego stopnia, że prawie nowy nabytek /Colt CZ3/stoi niedoceniany /nieujeżdżany/ w garażu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...