Skocz do zawartości

Poszukiwane Logo


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Wiem że kiedyś był już taki temat, ale nie moge go odnaleźć :( Poszukuje napisu tego co mają WRC-e na skrzydle. "STI Performance" Czy ktoś może wie gdzie takie znajde w dobrej rozdzielczości :?:

 

Loga i inne tego rodzaju symbole najczęściej są dostępne w postaci grafiki wektorowej (tzw. "krzywe"). Była (jest?) taka strona www.logonino.ru gdzie kupa tego była, ale coś ich chyba autorzy przetrzepali za naruszanie praw (autorskich, rzecz jasna ;)

Mając zdjęcie w dużej rozdzielczości (i bez zniekształceń geometrycznych) można dosyć łatwo zrobić sobie logo (napis) w krzywych w jakimkolwiek przyzwoitym programie do grafiki wektorowej (Adobe Illustrator, Macromedia FreeHand - Corel Draw nie plecam... ;))

 

Może trza spróbować sobie wyGoooglać to gdzieś w internecie, może na osiołku (eMule / eDonkey) spróbować - gdzieś powinni to mieć.

 

Pozdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam pilnie loga RB5 w przyzwoitej rozdzielczości...lub jeszcze lepszej :D

 

Jak "jeszcze lepszej" to jedynie grafika wektorowa - czyli to co napisałem wcześniej o zrobieniu sobie napisu/ loga w "krzywych" mając do dyspozycji w miarę czytelną bitmapę (grafikę "pikselową") i program do grafiki wektorowej.

Przy grafice wektorowej nie ma czegoś takiego jak rozdzielczość - obraz zapisany jest jako współrzędne punktów kontrolnych i (opisane matematycznie) krzywe punkty te łączące (tak w dużym uproszczeniu). Czy obraz końcowy ma być 2x5cm czy 10x12,5 m nie ma znaczenia - jest to tylko kwestia przeskalowania.

Pliki *.eps (encapsulated PostScript) na stronie www.logos.subaru.com to właśnie tego rodzaju grafika (i nieprawdą jest to co piszą, że jest to tylko dla macintosh'ów - Illustrator na piecu tak samo otworzy eps-a).

 

Dodatkowo, jeśli ktoś chce sobie wyciąć logo z folii samoprzylepnej i okleić tym autko to informuję że plotery tnące "widzą" tylko grafikę wektorową.

 

(Nie będę pisał że za niewielką opłatą mogę zrobić coś takiego usługowo, bo będzie to kryptoreklama - jak ktoś zainteresowany to zapraszam na priva: karol@windastudio.com ;))

 

 

Pozdrawiam,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wracam do tematu, gdyz zaczalem kolekcjonowac "sponsorow" na tylnym spoilerze i poszukuje nastepujacych plikow (eps, cdr, nawet jpg moze byc):

 

- STI Performance,

- Brembo brakes,

- HKS,

- samco.

 

Przy okazji poszukuje rowniez:

- Mugen,

- ATS Wheels,

- Toyo Tires.

 

Help...

Nie ma co, sticker tuning pelna geba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...