Skocz do zawartości

Wyjazd po auto "Z Zachodu" ...


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam do Was pytanko, Szanowni Forumowicze. Ponieważ od dłuższego czasu nie mogę znaleźć egzemplarza Subaru, który by spełniał moje oczekiwania, zacząłem rozważać wyjazd po autko za naszą zachodnią granicę. W grę wchodzi wyjazd do Niemiec, Belgii lub Holandii. Widziałem w internecie oferty firm, które oferują właśnie takie usługi . Zastanawiam się czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia (dobre, bądź złe) związane z takimi wyjazdami/firmami? Ciekaw jestem jak to wygląda i czy jest sens jechać taką grupą czy może lepiej samemu...

 

ps. jesli złamałem regulamin forum to proszę o skasowanie posta - ups!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru WRX bugeye 2001/2002. Forumowe autka są dla mnie ciutkę za drogie i zwykle mają mnóstwo modyfikacji, na których mi nie zależy i za które nie chcę płacić :). Autka np z Belgii/Holandii z tego co wiem często mają certyfikat NAP (czy jak to się tam zowie) z tego co wyczytałem jest to potwierdzenie stanu licznika). Na allegro znalazłem 2 ciekawe "bagaje", ale US Spec :-\

 

Po prostu goły, ładny WRX. W stanie jakbym sam się nim zajmował....

 

...chyba powinienem poszukać gdzieś "kota Rademenesa" ;-) ...Hator! Haotr! Hator!...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienisz zdanie :twisted:

 

hehe, mozliwe :)

 

Mam jeszcze inne pytanie dotyczące kwestii finansowej zakupu autka z tematu. Czy warto brać kredyt na spłacenie powiedzmy połowy wartości auta (na rok) czy może poczekać pół roku i kupić za gotówkę. Może ktoś z Was brał kredyt i może polecić konkretny bank? Kolejna kwestia - czy warto kupować auto przed zimą (dodatkowe inwestycje w koła, zmiana rocznika auta itd.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że warto kupić auto na kredyt, nawet posiadając gotówkę. Mały zapasik gotówki znacząco zmniejsza ryzyko wrzodów, czy innych odstresowych choróbsk :mrgreen: No chyba, że ktoś jest posiadaniu duuużej gotówki która zostanie słabo naruszona po zakupie auta.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że warto kupić auto na kredyt, nawet posiadając gotówkę. Mały zapasik gotówki znacząco zmniejsza ryzyko wrzodów, czy innych odstresowych choróbsk :mrgreen: No chyba, że ktoś jest posiadaniu duuużej gotówki która zostanie słabo naruszona po zakupie auta.

 

pozdr

 

przychylam się do tego, komfort psychiczny rzecz ważna, ważniejsza moim zdaniem od % jakie trzeba będzie zapłacić bankowi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...