Skocz do zawartości

dziwne zachowanie IC-SPRAY


Jacool

Rekomendowane odpowiedzi

na zimnym silniku spryskuje a jak sinik zlapie temperature pompka sie nie zalacza.

jakies pomysly :?:

 

masz tam jakiś automat zastosowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba na pewno wina automatu, bo w bagazniku jest wyprowadzona dodatkowa wtyczka do podlaczenia zbiornika wody ze spec C ale na jakiej zasadzie jest on uruchamiany, czy termostat czy cisnienie doladowania, nie mam pojecia a czasu zeby sie temu przyjrzec tez brak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba na pewno wina automatu, bo w bagazniku jest wyprowadzona dodatkowa wtyczka do podlaczenia zbiornika wody ze spec C ale na jakiej zasadzie jest on uruchamiany, czy termostat czy cisnienie doladowania, nie mam pojecia a czasu zeby sie temu przyjrzec tez brak :evil:

 

napewno nie termostat, na Twoim miejscu odpiął bym całkiem czujnik temp. wody i wtedy spróbował :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany powiedzmy polowicznie. poza problemem z IC-Spray nie dzialalo mi podswietlenie kokpitu, poziomowanie swiatel, oswietlenie schowka i po zapaleniu swiatel mijania nie dzialala odpowiednia kontrolka powyzej predkosciomierza, poza tym wskaznik cisnienia doladowania, i tu niespodzianka... :razz: tez sie nie podswietlal (ale dzialal). Poczatkowo myslalem ze to przepalone zarowki (bo napis AUTO na sterowaniu przedniej szyby swiecil sie na zielono) ale nagle przepalenie sie wiekszosci zarowek w aucie bylo malo prawdopodobne wiec znalazlem odpowiedni bezpecznik i oczywiscie byl przepalony, po jego wymianie wszystkie podswietlenia, poziomowanie swiatel i IC-Spray dziala jak nalezy. Sukces polowiczny bo nie rozgryzlem tego automatu jeszcze, wprawdzie po przelaczeniu dodatkowego, zielonego przelacznika prawdopodobnie od automatycznego spryskiwania, rzeczony przelacznik podswietla sie ale nie zauwazylem zeby spryskiwal, a moze bylo za glosno w aucie zeby uslyczec pompke, tak czy siak bede musial sie temu lepiej przyjrzec

BTW dzieki wszystkim za rady :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...