Jump to content

Trasa Jelenia Góra - Wrocław ??? Kto jechał ???

Babroch
 Share

Recommended Posts

Witam All,

chyba powinienem po takiej hmmm... nieobecności, isć do działu "tutaj sie witamy".

Mam pytanie.......

Wracając w niedzielę z Rajdu Karkoskiego z Jeleniej Góry do Krakowa spotkałem zaraz za Jelenią G. forumowicza w niebieskiej imprezie z dużą lotką na rejestracji DW.... (wydaje mi się, że WRX...) miał świnkę na bagażniku. Ja jechałem białym STI i kolega zaświesił awaryjnymi ;-)

Jeśli kolega to czyta to będę wdzięczny za informację czy kojarzy ESTIAJA, który pomknął za mną w stronę Wrocka, też niebieska ale 2006r...

Ot tyle

Pzdr!

spoko, spoko

Chciałem wiedzieć tak z ciekawości... Z tym ESTEI z 2006r jechaliśmy prawie całą drogę do Wrocka... aż "przyjemniej" sie jechało

A tak naprawde to Ciekaw jestem skąd tamten kolega wziął taka Dziewczynę :?: :?: :!: :!: :cool: :shock: tzn - mam wrażenie, że nie przeszkadzały jej prędkości... moja krzyczy jak przekrocze 100 :roll: a tamtej Pani nawet jak co pewien czas do odcięcia szły wozy to nie widziałem żeby biła kierowcę :wink:

Tak jest Panie Dowódzco LS :!: :!: :!: Zaczyna mi brakować pomysłów do pobudzenia Jej ośrodka strachu.Taki styl jak Jelenia Góra -Wrocław to zna od dawna i nie daje się nabrać na sztubackie sztuczki.Myślałem kiedyś ,że może motocykl,ale to było błędne myślenie .

DGLOCKSTI

hmmm... a ja wiem jakbyś mógł to zrobić: wystarczy jak wsadzisz za kierownicę tego kumpla który jechał ze mną... wrażenia gwarantowane nawet przy prędkościach pomiędzy 20 a 40 kmh :roll:

Nieprzewidywalność i odrotne reakcje na to co się dzieje powinny zapewnić straszną dawkę adrenaliny... hehe

A co do tego kto jechał czym... :???: DGLOCKSTI :arrow: jechałeś tym nowym STI... tak? a kolega, ze świnką na bagażniku... jaki nick :?: