Skocz do zawartości

Trasa Jelenia Góra - Wrocław ??? Kto jechał ???


Babroch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam All,

chyba powinienem po takiej hmmm... nieobecności, isć do działu "tutaj sie witamy".

 

Mam pytanie.......

 

Wracając w niedzielę z Rajdu Karkoskiego z Jeleniej Góry do Krakowa spotkałem zaraz za Jelenią G. forumowicza w niebieskiej imprezie z dużą lotką na rejestracji DW.... (wydaje mi się, że WRX...) miał świnkę na bagażniku. Ja jechałem białym STI i kolega zaświesił awaryjnymi ;-)

 

Jeśli kolega to czyta to będę wdzięczny za informację czy kojarzy ESTIAJA, który pomknął za mną w stronę Wrocka, też niebieska ale 2006r...

 

Ot tyle

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko

 

Chciałem wiedzieć tak z ciekawości... Z tym ESTEI z 2006r jechaliśmy prawie całą drogę do Wrocka... aż "przyjemniej" sie jechało

 

A tak naprawde to Ciekaw jestem skąd tamten kolega wziął taka Dziewczynę :?: :?: :!: :!: :cool: :shock: tzn - mam wrażenie, że nie przeszkadzały jej prędkości... moja krzyczy jak przekrocze 100 :roll: a tamtej Pani nawet jak co pewien czas do odcięcia szły wozy to nie widziałem żeby biła kierowcę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DGLOCKSTI

 

hmmm... a ja wiem jakbyś mógł to zrobić: wystarczy jak wsadzisz za kierownicę tego kumpla który jechał ze mną... wrażenia gwarantowane nawet przy prędkościach pomiędzy 20 a 40 kmh :roll:

 

Nieprzewidywalność i odrotne reakcje na to co się dzieje powinny zapewnić straszną dawkę adrenaliny... hehe

 

A co do tego kto jechał czym... :???: DGLOCKSTI :arrow: jechałeś tym nowym STI... tak? a kolega, ze świnką na bagażniku... jaki nick :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...