Jump to content

sarna = warsztat

slesz
 Share

Recommended Posts

jako że rano pomidorowa sarenka postanowiła zostawić ślad na moim aucie... i w nie wbiegła... mam do zrobienia parę rzeczy w blacharce

szkoda zgłoszona, jutro oględziny - do sedna - lampa prawa przód wymiana, błotnik prawy przód wymiana, zderzak przedni chyba tez wymiana - chodzi o ASO w pobliżu, które może to zrobić (łódź, ew. warszawa, ew. coś blisko) najlepiej w rozliczeniu bezgotówkowym z pzu no i jak już zostawię auto (to się nie pali) to, żeby jak najszybciej oddali (to dość istotne)

????????? co mi polecicie ????????

mam doświadczenia z ASO w łodzi na tuwima i chyba nie chcę tam wracać

Wyrazy współczucia.. dobrze, że szkody relatywnie niewielkie...

Co do ASO, to jak nie Łódź to chyba pozostaje Ci Wawa...

z Łodzi można wjechać do Wawy przez al. Krakowską a tam nie sposób nie zauważyć loga Subaru :wink: :cool:

mam doświadczenia z ASO w łodzi na tuwima i chyba nie chcę tam wracać

Ależ dlaczego?? Przecież tam jest tak zabawnie :mrgreen: ..........dopóki nie zepsują czegoś w aucie, a to jest wielce prawdopodobne :mrgreen: A próbowałeś w drugim ASO na Szczecińskiej?

masz dobre doświadczenia?

Wiesz, ja u nich robię same pierdółki, wymiana klocków czy oleju, choć ostatnio jak przyjechałem z Motulem 300V Competition to się zleciało paru mechaników żeby zobaczyć co to jest :twisted: A i tak najlepszy był kierownik bo powiedział mi żebym sobie ten mineralny olej do malucha zalał, cytuję "szkoda Pańskiej fury" :mrgreen: I tam ciągle jest tak zabawnie :mrgreen::twisted:

Hmm ... a co z sarna ???

uciekła

jak to sarna :wink:

I tam ciągle jest tak zabawnie :mrgreen::twisted:

nie wiem czy moje poczucie humoru aktualnie da radę :wink:

Jeśli chcesz utrzymać gwarancję na nadwozie, pozostają Ci tylko te adresy:

http://www.subaru.pl/dealerzy.html#lodzkie

http://www.subaru.pl/dealerzy.html#mazowieckie

:twisted:

ZTCW, ASO A. Koper ostatnio zainwestowało w zapewnienie obsługi blacharsko-lakierniczej; DaWoj też zmienił podwykonawcę i daje radę (Bilex miał identyczną sytuację, jak Twoja, tylko że z psem - jego samochód był wówczas nówką sztuką; naprawili mu w DaWoj-u).

slesz, wyrazy współczucia :mad: masz jakieś fotki uszkodzeń?

trzeba mieć, żeby w przypadku sprzedaży nikt Ci nie mówił że z przystanku samochód składany.

W niedzielę mało brakowało, a też by mnie to spotkało.

będzie Koper serwis jednak (choć z PZU ja bedę musiał wojować :wink: )

fotki mam - wrzucę jak wrócę do łodzi (ale sensacji nie ma - jak wpiąłem zderzak to trzeba mocno sie przyjrzeć - dobrze widać tylko rysę na szkle :wink: )

bardzo przyzwoite hamulce jednym słowem (no, wiadomo, że setką nie ciąłem przez las)