Skocz do zawartości

sarna = warsztat


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

jako że rano pomidorowa sarenka postanowiła zostawić ślad na moim aucie... i w nie wbiegła... mam do zrobienia parę rzeczy w blacharce

szkoda zgłoszona, jutro oględziny - do sedna - lampa prawa przód wymiana, błotnik prawy przód wymiana, zderzak przedni chyba tez wymiana - chodzi o ASO w pobliżu, które może to zrobić (łódź, ew. warszawa, ew. coś blisko) najlepiej w rozliczeniu bezgotówkowym z pzu no i jak już zostawię auto (to się nie pali) to, żeby jak najszybciej oddali (to dość istotne)

????????? co mi polecicie ????????

mam doświadczenia z ASO w łodzi na tuwima i chyba nie chcę tam wracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dobre doświadczenia?

 

Wiesz, ja u nich robię same pierdółki, wymiana klocków czy oleju, choć ostatnio jak przyjechałem z Motulem 300V Competition to się zleciało paru mechaników żeby zobaczyć co to jest :twisted: A i tak najlepszy był kierownik bo powiedział mi żebym sobie ten mineralny olej do malucha zalał, cytuję "szkoda Pańskiej fury" :mrgreen: I tam ciągle jest tak zabawnie :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz utrzymać gwarancję na nadwozie, pozostają Ci tylko te adresy:

 

http://www.subaru.pl/dealerzy.html#lodzkie

http://www.subaru.pl/dealerzy.html#mazowieckie

 

:twisted:

 

ZTCW, ASO A. Koper ostatnio zainwestowało w zapewnienie obsługi blacharsko-lakierniczej; DaWoj też zmienił podwykonawcę i daje radę (Bilex miał identyczną sytuację, jak Twoja, tylko że z psem - jego samochód był wówczas nówką sztuką; naprawili mu w DaWoj-u).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie Koper serwis jednak (choć z PZU ja bedę musiał wojować :wink: )

 

fotki mam - wrzucę jak wrócę do łodzi (ale sensacji nie ma - jak wpiąłem zderzak to trzeba mocno sie przyjrzeć - dobrze widać tylko rysę na szkle :wink: )

 

bardzo przyzwoite hamulce jednym słowem (no, wiadomo, że setką nie ciąłem przez las)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...