Jump to content

Jakie liczniki w Wrx my 02

hercooles
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie szanownych kolegów.:)Mam do was pytanie a zarazem prośbę o wypowiedź na temat mojego licznika.

pict0006rp2.th.jpg

Subaru impreza wrx my02 Szukałem w necie i znalazłem może 2 wrx z licznikiem taki jak mój a reszta miała na środku prędkościomierz.

Czekam na opinie

Witam serdecznie szanownych kolegów.:)Mam do was pytanie a zarazem prośbę o wypowiedź na temat mojego licznika.

pict0006rp2.th.jpg

Subaru impreza wrx my02 Szukałem w necie i znalazłem może 2 wrx z licznikiem taki jak mój a reszta miała na środku prędkościomierz.

Czekam na opinie

Jest jak najbardziej w dobrym miejscu. :lol: Prędkościomierz na środku może być w spec US ale nie jestem pewien.

Jest jak najbardziej w dobrym miejscu. Prędkościomierz na środku może być w spec US ale nie jestem pewien.

FITNES, ma racje wszystkie Bug eye za wyjatkiem STi maja centralnie predkosciemierz dopiero WRX 03> ma centralnie obrotomierz

To nie jest licznik od Sti kolega ma Buga Sti z tego sameo roku i są inne.

Tylko dziwi mnie wyskalowanie tylko do 180km/h

widziałem na youtubie moje roczniki w wrx własnie z takimi samymi jak mój.

Nie wiem dziwne. :neutral:

A drugą sprawa jest przebieg który sie zgadza z papierami.

Jeśli szybkościomierz jest wyskalowany do 180kmh, to znaczy że masz zegary od wersji JDM, czyli na rynek japoński. Przebieg jest zapisany w ECU, wiec nie ma znaczenia jakie masz zegary.

bugeye USspec

Cluster.jpg

tak jak mowi Mati 180kmh to JDM

to ponizej to bugeye JDM STi

02072008001ns7.th.jpg

z tym ze przebieg nie jest zapisany na ECU

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...