Skocz do zawartości

MODLIN - pojeżdzawka 30 sierpnia


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o zabraniu kasków.

 

:shock: :shock: ostatnio chyba nie były obowiązkowe :idea: musza być ? nie mam go gdzie zabrac, powaznie mam zapakowane auto 8 kołami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam o zabraniu kasków.

 

:shock: :shock: ostatnio chyba nie były obowiązkowe :idea: musza być ? nie mam go gdzie zabrac, powaznie mam zapakowane auto 8 kołami :evil:

 

A co nie dasz rady z Nowego Sącza w kasku przyjechać :?: :roll: :mrgreen:

 

Kask jest dla waszego bezpieczeństwa.

 

Carfit jak udało ci się spakować 8 kół??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tym razem jako widz tylko, wezmę aparat i Dobramagillę również z aparatem i zajmiemy się

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hostessami :twisted:

DURBI! Kwiecie Ty Mój!

Postanowiłem walczyc z nałogiem i jade samochodem .,...

Twardym trzeba byc a nie miętkim :mrgreen:

Zabieram Vero i Age ok 9.00 moge i Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po zawodach.pierwsze 3 próby zdecydowanie wygrał Carfit-wielkie brawa-ponieważ 3 z 5 były liczone do generalki on najpewniej zgarnął nagrody.

z perspektywy kibica fajna organizacja,szybko,konkretnie,dużo jazdy.przejechałem zapoznawcze bardzo ciekawie ustawiona róba i szybkie partie i casne nawroty.

podajcie końcowe wyniki.

 

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 6:08 pm ]

i po zawodach.pierwsze 3 próby zdecydowanie wygrał Carfit-wielkie brawa :grin: -ponieważ 3 z 5 były liczone do generalki on najpewniej zgarnął nagrody.

z perspektywy kibica fajna organizacja,szybko,konkretnie,dużo jazdy.przejechałem zapoznawcze bardzo ciekawie ustawiona róba i szybkie partie i ciasne nawroty.

podajcie końcowe wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, Jabar, Gracowy, jedno BMW.
czy ty Forseks mnie z kims pomyliles, przeciez wiadomo ze ja nie jezdze na takie zawody bo mi szkoda auta, zreszta niedlugo sprzedaje wiec nie ma co wprowadzac w blad potencjalnego nabywce :mrgreen::mrgreen:

 

 

Chlopaki powiem wam ze na Ohlinsie auto zapiernicza jak wsciekle, nawet moge zaryzykowac stwierdzenie ze powinno lepiej skrecac jak seryjne EVO, zeby jeszcze tylko wiedziec jak krecic ta fajera i w jakiej kolejnosc te guziki na dole naciskac.... :mrgreen:

 

 

Powodzenia w Lublinie dla czesci uczestnikow tam sie wybierajacych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko podsumowujac:

 

na plus

T O W A R Z Y S T W O !!!!

Dobra organizacja (z kazda impreza coraz lepiej)

duzo jezdzenia,

krotki czas oczekiwania na przejazd,

trasa na ktorej nie bylo gdzie wbic piatki :) i cale szczescie

masa technicznych zakretow (sporo zaciesniajacych)

pokaz jazdy (czy raczej latania) kartingiem przez Rulaka daje wyobrazenie o przepasci pomiedzy nami amatorami a profesjonalistami.

sporo fotografow i TVN Turbo - mam nadzieje na jakies info gdzie znalezc relacje foto i video

pogoda

 

na minus:

niefortunne ustawienie mety lotnej za ktora bylo malo miejsca do shamowania (z ponad 160kmh) - nawet Edwin powiedzial ze ma cykora aby ja przejechac pelna bomba :mrgreen:

brak mozliwosci zweryfikowania poprawnosci przejechania trasy przez uczestnikow - a to niestety grozi powstaniem zametu.

nie dojechaly dziunie z redbulla

dojechal Forseks z Ruda Grazyna ktora w rzeczywistosci jest brunetka i byla na prochach bo znosila rzeczonego obywatela i jego gadanie.

za malo karkowki (przyznac sie kto zezarl moj kawalek) :mrgreen:

 

 

 

a z osobistych tegesow:

- nic nie zepsulem,

- dostalem garnek na nozce

- RE 070 przezyly juz chyba 5 upalanie (to troche tegeso-nieteges bo chcialem je zedrzec do drutow - a one przetrwaly z calymi 3mm bieznika wiec zal wyrzucac :mrgreen: - mozna zaobserwowac scisla zaleznosc pomiedzy stylem jazdy a szybkoscia zuzywania opon - niestety doskonalenie umiejetnosci ma zly wplyw na przemysl oponiarski :mrgreen: )

- kolejne kilka km nauki jazdy

- setup zawieszeniowy wydaje sie byc optymalnym :mrgreen:

 

z osobistych nietegesow:

- forseksowy STI szybciej sie rozpedza

- malo evo na pojezdzawce

 

 

PS

wygrana Carfita byla ukartowana:

- glowna nagroda byly ostatnio wygrane przez niego opony - ktore to sa nagroda przechodnia, a poniewaz Edwin juz ich nie zmiescil do wozu, to dali mu organizatorzy wygrac aby mogl biedaczysko oszczedzic na kurierze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowowawszy :-) post Jabara - również jest mi niezmiernie przykro że nie dotarły lasie z redbull'a...

wówczas moje czasy wyglądałyby diametralnie lepiej ... a tak... Kasprzak z radiem, mieszkanie w bloku, pralka Frania, słowem marazm, stagnacja, sracja...

 

ale będzie lepiej... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza SUPER ! wszystko juz wlasciwie zostalo powiedziane wiec ciezko cos dodac... jest jednak jedna rzecz - mianowicie Rulak i Robert - jezdzili ze mna jako piloci (na zmiany), po pierwsze dzieki ze to ze wytrzymali, po drugiE - spotkalem ich po raz pierwszy - to naprawde zaje-fajni goscie, niezmanierowani, udzielili mi wiele wskazowek, po ktorych znacznie poprawilem czasy, zapewne bede ich "klientem" - polecam !

 

Jabar - widze, ze po imprezie zuzycie skoczylo ci 0,1 litra :twisted: porownales przyspieszenia z Sti Foreksa? Jesli tak no to Foreks gratuluje fury...

 

rowniez, chetnie poznam termin transmisji w TVN Turbo

 

Ps.

Bardzo mocno zjadlo mi RE070, jeszcze troche wody uplynie zanim zwolnie tempo zasilania przemyslu oponiarskiego

 

Pzdr,

AG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza gites. mnostwo fajnych ludzi i sympatii w powietrzu, porzadne fury, jedna fajna kurtka SWRT, szorstki dowcip dominowal i pogoda tez dopisala.

Jabar lepiej nie mogl opisac wystepu Rafala w karcie. ja w zyciu jeszcze czegos takiego nie widzialem. to byla jazda figurowa po torze.

milo bylo poznac rowniez wiele nowych osob :grin:

porownales przyspieszenia z Sti Foreksa? Jesli tak no to Foreks gratuluje fury...
na prostej jest szybsze, na zakrecie z Mariusza zawieszeniem moje auto nigdy nie wygra. swoja droga malo jest przeciez takich, co na prostych jest szybsze :mrgreen:

PS. Grazyna powiedziala, ze Jabar i carfit to strasznie mile osoby. na szczescie wytlumaczylem jej, ze to tez wiesniaki, tylko lepiej udaja. oraz przyznac sie, kto podpuscil TVN, by mnie na na ekran zaprosic. strasznie tam stekalem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazyna powiedziala, ze Jabar i carfit to strasznie mile osoby.
trudno bylo nie zauwazyc, zreszta slabo do ciebie pasowala, ja sobie wyobrazalem taka zakompleksiona urzedniczke z wydzialu ds mieszkancow z lekka nadwaga :mrgreen:

 

przyznac sie, kto podpuscil TVN, by mnie na na ekran zaprosic. strasznie tam stekalem :twisted:
znowu sie wkreciles (genetycznie zakodowane parcie na szklo), bosze moj - marka straci na wartosci jesli pokaza ze taka pinda peronowa (jak sam sie nazywasz) uzywa STi :mrgreen:
mnostwo fajnych ludzi
dziekuje
i sympatii w powietrzu
dziekuje
porzadne fury
dziekuje
jedna fajna kurtka SWRT
ach ten wloski szyk i JAKOSC wykonania :mrgreen:
szorstki dowcip dominowal
dziekuje i mam nadzieje ze sie nie gniewasz - zreszta strasznie slabo ci wychodzily wszelkie docinki :mrgreen:
pogoda tez dopisala.
dziekuje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...