Skocz do zawartości

MODLIN - pojeżdzawka 30 sierpnia


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajnie fajnie tylko ta stronka coś dzisiaj nie śmiga :shock:

 

Strona już działa.

 

Rulak powiedział, że przywiezie pucharowe Kia ProCeed i będzie możliwość przejechania sie na prawym fotelu (to powinno zainteresować Panie i wasze dzieci) - proszę tylko zabrać jakiś kask dla pociechy (w najgorszym przypadku rowerowy) - w końcu to samochód z klatką :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forseks pyta czy beda te fajne niunie z RedBulla bo nie chcialby sie lansowac w samotnosci jak inni beda jezdzic, tym bardziej ze ma nowy wzmacniacz i opalenizne z Bulgarii podtrzymywana regularnym wcieranie samoopalacza :mrgreen:

klamstwo. pytalem tylko, czy beda te same, co ostatnio, bo jedna zdawala sie nie stawiac zadnych oporow :twisted: oraz moze bede, jak wujek Edwin zalatwi klamoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, badz facetem i przyjedz na tym co masz - z tego co pamietam to auto po MarcinieJ bylo naprawde w dobrym stanie i nadaje sie do jazdy, dobry szofer i na wrotach od stodoly pojedzie a ty szukasz i gledzisz ze jeszcze to czy tamto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cud normalnie, ze w WRC nie bedzie rywalizacji, tak nam lokalni matadorzy puchna ostatnio :twisted: trzeba bedzie nowe kombinezony kupic.

 

Ja juz sam nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać :roll: :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko - Modlin jest w sobotę a Lublin w niedzielę - możesz pojechać i tu i tu.

 

Właśnie sie dowiedziałem, że Modlinie będą dziennikarze z nowego magazynu "SPEED" którzy napiszą fotoreportaż z tej imprezy.

 

 

 

Zakładm listę chętnych na Modlin 30 sierpnia:

 

1. Artur Cz. - Forester 2.5t (nie z forum)

2. MaciekSubru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...