Skocz do zawartości

Wymiana mieszka lewarka biegów?


Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prosił bym o pomoc...

Mam pytanie czy da rade wyciągnąć sam plastik przy lewarku?.

 

2 pytanie to takie gdzie taki mieszek mogę dostać

 

 

Dzięki za odpowiedz

ASO? :roll:

 

tez interesuje mnie mieszek "skorzany" (a tak naprawde to skoro-podobny) do GT'eka...

"oryginal" kosztuje cos ok. 130 PLN ( :roll: ), a zamiennikow, inaczej niz w przypadku "popularnych" marek (np. tych z koncernu VAG) raczej nie ma...

 

na razie zrobilem down-grade i zalozylem gumowy "mieszek" od GT MY'98...

sprobuje uszyc "na zamowienie" skorzana kopie oryginalnego mieszka, moze wyjdzie taniej niz skoro-podobny "oryginal" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosił bym o pomoc...

Mam pytanie czy da rade wyciągnąć sam plastik przy lewarku?.

 

2 pytanie to takie gdzie taki mieszek mogę dostać

 

 

Dzięki za odpowiedz

ASO? :roll:

 

tez interesuje mnie mieszek "skorzany" (a tak naprawde to skoro-podobny) do GT'eka...

"oryginal" kosztuje cos ok. 130 PLN ( :roll: ), a zamiennikow, inaczej niz w przypadku "popularnych" marek (np. tych z koncernu VAG) raczej nie ma...

 

na razie zrobilem down-grade i zalozylem gumowy "mieszek" od GT MY'98...

sprobuje uszyc "na zamowienie" skorzana kopie oryginalnego mieszka, moze wyjdzie taniej niz skoro-podobny "oryginal" :mrgreen:

 

 

a możesz mi poddać namiary na to firmę co szyje na miarę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz mi poddać namiary na to firmę co szyje na miarę?

nie wiem, nie szukalem jeszcze konkretnego miejsca, ale generalnie to sa firmy "tiuningowe", ktore odnawiaja skorzane fotele, kierownice, etc.

 

 

za uszycie mieszka ze skory - z czerwonym przeszyciem zaplacilem 25 PLN (...)

MEGA pasztet... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki mieszek ale problem leży w jego zamontowaniu.Oryginalny był gumowy i skórzany w żaden sposób nie da się zamontować w taki sam sposób :sad: W nowszych modelach są oryginalnie skórzane mieszki i montuje się je na plastykowych ramkach, w tych z gumowymi mieszkami jest to montowane w zupełnie inny sposób- niekompatybilny.

Może ktoś ma pomysł na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie też jest gumowy mieszek i jednynie co to można go obciąć przy podstawie tak na wysokości 2cm i to utworzy Ci jakby gumową ramkę, na to nałożysz mieszek skórzany i będzie cacy...U siebie jeszcze tego nie robilem ale zamierzam...kiedyś jak jeździłem fiatem tipo miałem tak samo, gumowy mieszek, zastosowałem patent opisany wyżej i było lux... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie też jest gumowy mieszek i jednynie co to można go obciąć przy podstawie tak na wysokości 2cm i to utworzy Ci jakby gumową ramkę, na to nałożysz mieszek skórzany i będzie cacy...U siebie jeszcze tego nie robilem ale zamierzam...kiedyś jak jeździłem fiatem tipo miałem tak samo, gumowy mieszek, zastosowałem patent opisany wyżej i było lux... :mrgreen:

 

Ale jeżeli tak bym zrobił to skóra się źle układa.Może gdyby ją przykleić to może? choć ten gumowy element ma kształt kołnierza i tylko dolna krawędź ma otwory na bolce które są pod spodem.Sądzę, że jedynym rozwiązaniem będzie dorobienie ramki z tworzywa i zamocować to na wcisk tak jak jest w modelu 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gumowy to żywcem z Poloneza wzięty

wiesz, a mi ten gumowy mieszek zaczyna coraz bardziej sie podobac (moze zadomowi sie u mnie na stale :razz: ), bo imho doskonale pasuje do spartanskiego ducha GT'eka :mrgreen:

 

KWIATEK, napisz konkretnie, z jakiego rocznika masz auto...

mieszki od GT z odnowiona deska rozdzielcza (ten gumowy z MY'98 i ten pseudo-skorzany z MY'99-00) sa kompatybilne - rozni sie tylko ramka, ktora od spodu mocuje sam mieszek...

 

ja mam MY'00 i bez problemu zalozylem gumowy mieszek od GT MY'98 - wiec na naodwrot tez da sie, tylko do mieszka trzeba miec odpowiednia ramke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...