Skocz do zawartości

Rozrusznik...


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Najprawdopodobniej padl mi rozrusznik w STI MY99 - jak zwykle wybierajac sobie najlepszy czas ku temu.

Kiedy przekrecam kluczyk zasilanie jest, wszystko startuje, ale jak probuje uruchomic silnik to rozrusznik nawet nie tyknie.

Chcialbym jeszcze sie upewnic, ze nic sie nie rozlaczylo - jak rozumiem, zeby sie dobrac do rozrusznika, trzeba zdjac tmic? czy gdzies indziej jest on ulokowany?

 

EDIT: i dodatkowe pytanie - czy rozruszniki z poszczegolnych rocznikow sa takie same, czy sie roznia dla silnika 2.0?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - juz odnalazlem. Zdjalem intercooler, bo inaczej troche nie bardzo wiedzialem co macam :)

Taka mala wprawka w dlubaniu przy samochodzie - nawet udalo sie z powrotem zlozyc i nie zostala mi, jak to zwykle u mnie bywa, nadmiarowa srubka nie wiadomo od czego - na szczescie.

 

Niestety wszystko wyglada na podpiete, a rozrusznik nie dziala - trzeba sie wybrac do speca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - juz odnalazlem. Zdjalem intercooler, bo inaczej troche nie bardzo wiedzialem co macam :)

Taka mala wprawka w dlubaniu przy samochodzie - nawet udalo sie z powrotem zlozyc i nie zostala mi, jak to zwykle u mnie bywa, nadmiarowa srubka nie wiadomo od czego - na szczescie.

 

Niestety wszystko wyglada na podpiete, a rozrusznik nie dziala - trzeba sie wybrac do speca.

 

Pozdrawiam

Podpiąłeś rozrusznik "na krótko" i sprawdziłeś czy działa? Może wina leży gdzieś indziej niż w samym rozruszniku. Albo sprawdź chociaż miernikiem czy dochodzi impuls do niego po przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...