Skocz do zawartości

Subaru Emotion


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurczaki! Właśnie dostałem pocztą formularz zgłoszeniowy z Kocaru, i w liście przewodnim czytam: "Subaru to nie tylko bardzo bezpieczne i niezawodne samochody dające właścicielom ogromną przyjemność z ich prowadzenia, to także styl życia, przygoda i odkrywanie tego, co dla innych jest niedostępne. Nieustając w wysiłkach mających na celu zintegrowanie subarowskiej społeczności i dostarczeniu Państwu prawdziwych emocji.....itd, itd...."

Piękne, po prostu piękne! Cała esencja!

 

Niestety, nie będę :cry::cry:

 

Zbieramy z synem kapuchę na Rajd Szwecji :evil:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wróciłem wczoraj - reszta fomuowiczów została w ramach odreagowania jeszcze jedną noc... :wink:

ocena imprezy:

super było pojeździć tymi wszystkimi autkami:(impreza WRX,STI, foryś 2.5, legacy 2.0,3,0spec B :twisted:,outback) ale oczywiście pozostaje niedosyt...był jeszcze Solberg ale raczej tylko leszek nim woził.

Generalnie to było widać że robią to już któryś dzień z kolei i raczej chcą jak najszybciej zakończyć impreze...Być może na spotkaniu dziennikarskim (chyba Michal tam byłeś) bardziej się starali...

 

przebieg:

były 3 próby:

1) tor terenowy (szutry) - foryś 2.5 (po 4 okrążenia)

2) jazda na czas po "mini" torze - outback 2.0

3) jazda resztą samochodów po torze ok. 1km, każdym autem po jednym okrążeniu - zdecydowanie w tej próbie powinno być min. dwa okrążenia jednym autem.

 

niestety autka N-grupowego nie było :wink: ...

 

następnym razem pojade raczej na pierwszy dzień takiej imprezy aby organizatorzy przejawiali więcej entuzjazmu z wykonywanej pracy i bardziej się angażowali.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki jaki szas na szutrze? Ja mialem drugi czas swojej gurpy. Pozostal lekki niesmak, bo wygrany byl szybszy o cztery setne sekundy i oczywiscie znalazlem tysiac miejsc gdzie moglem lepiej (czyt. efektywniej) pojechac. U nas bylo tylko okrazenie zapoznania i potem na czas. Fajnie, ze mieliscie cztery, bo to najfajniejsza proba. Slalomu odmowilem, bo co to za frajda katowac biednego Outbacka w tak ciasnym slalomie. Zgadzam sie, ze na probie tzw. handlingu powinny byc dwa okrazenia. Co do N-ki to u nas byla ;) Troche za duzo bylo "wolnego" czasu, w ktorym sie stalo i przebieralo nogami z zimna. Ze smiesznych rzeczy, to za drugie miejsce wygralem czapke i szalik! Za pierwsze i trzecie byly te same gifty. Za to nie dostalem juz setu valvoline, ktory to dostali pozostali uczestnicy. Na moim terminie procz dziennikarzy byla na przyklad pewna pani, ktora zdecydowana byla na zakup evo viii, ale po subaru emotion zdecyduje sie chyba na forestera 2.5 xt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki już mnie wyręczył, wiec dodam tylko że dal mnie główną atrakcją był Forester 2,5. Po prostu auto z ogniem ciut mniejszym niż STi, fascynująca propozycja SIP :!: :!: :!:

No i oczywiście Leszek Kuzaj oraz Jarosław Kazberuk, z którym było bardzo miło porozmawiać na temat Rajdu Paryż Dakar, co zmieniło diametralnie moje pojęcie o tej imprezy znanej tylko z telewizji.

 

Oczywiście trochę rozczarował brak możliwości przejechaniem się WR1, choć pewien szczęśliwiec dostąpił tego wyróżnienia, prawda wrx32 :)

Więcej fotek i klekotania jak znajdę czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE !!! Ten Foryś 2,5 XT to szatan w owczej skórze. Niesamowite auto. Jeżdzilem wczesniej foresterem S-turbo i musze stwierdzic, ze to "niebo a ziemia". Co do imprezy to strasznie glowa mnie boli...jak przestanie to cos wiecej napisze :twisted:

 

Pozdrowienia dla : kochanej Moni, i Szacownych kolegow Pawla, Przemka i Łukasza

 

Z planety MEGAKAC pozdrawia

 

po prostu: Lucek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz moja kolej ..było ..SUPER EXTRA FNTASTYCZNIE :!: towarzystwo świetne, ukochane samochody i super pogoda..BOOOOOOMBA..chce jeszcze!

Dzięki chłopaki za fajnisty ŁYKend :wink:

 

p.s. Michał o mało Kazbera nie udusiłam jak sie dowiedziałam że dzień wcześniej pękła Śliwka..ale były inne zacne trunki :wink:

fotki jutro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...