Skocz do zawartości

Różne wersje OBK.


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Tjaaa.... Strasznie chciałbym mieć ten wyświetlacz i istnieje nawet możliwość jego zamontowania, niestety jednak kosztuje 1/5 tego co za nowy samochód dałem :/

 

[ Dodano: Nie Maj 11, 2008 8:27 pm ]

BTW, a DVD odtwarzać się na tym da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, moje autko wyjechało z japońskiej fabryki w 2003 roku, pamietasz takie czasy :wink: :?:

 

[ Dodano: Nie Maj 11, 2008 8:33 pm ]

Poza tym ja nie lubię mp3 i innych takich wynalazków dla młodzieży :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal, Poprostu zazdrosna jesteś :P Ja mam na każdej płycie 200 kawałków ładnie posegregowanych i jetsem 'Jazzy' :P:P:P :wink:

 

 

Harvester, moje autko wyjechało z japońskiej fabryki w 2003 roku, pamietasz takie czasy :wink: :?:

No halo ja mam 19 lat a nie 10 :P Swoją drogą EmPeTrzy już wtedy istiniało ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą EmPeTrzy już wtedy istiniało ;]

 

W mojej świadomości zaistniało dopiero niedawno, no ale ja nie mam ani 10, ani 19, to chyba wybaczone mi będzie, hę :?:

:mrgreen:

 

A moze w Japonii w 2003 roku jeszcze nie wiedzieli o tym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że wcześniej wiedzieli o tym niż w Polsce, tylko to lenie są i im zajmuje około 5 lat aby przystosować swoje produkty do nowych technologii :P

 

Też mi usprawiedliwienie ;] Moja babcia ma 62 lata i sama je sobie ściąga z internetu :P ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten gril jest fatalny. W rzeczywistości wygląda chyba nawet gorzej. Natomiast środek mi się podoba. Jest tak jak eurspec (znaczy się trochę lepiej niż w my06), tylko bez tego świecącego plastiku wokół biegów. "Drewienko", którego zwykle nie lubię tam jakoś tak pasi. Nie rzuca się w oczy za bardzo. No a grila z środka nie widać. :lol:

Cena też dobra :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, jutro zrobię fotki mojego OBKa w środku, to będziesz mógł porównać. Brakowało mi miejsca na komórkę, bo podczas jazdy używam słuchawki tzw. blutfu :wink: , ale zamontowałam sobie taki uchwyt na przyssawkę do szyby i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też myślałem o takim czymś, tylko ja chciałem zamontować go sobie na słupku tak mniej więcej zaraz nad wylotem z klimy, żeby nie przesłaniał widoczności.... Tylko to by pewnie trzeba wiercić było itd :(

 

Zdjęcia mile widziane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, z widocznością jest ok, chociaż sama mialam wątpliwości przed zamontowaniem. W sumie to ja mam tylko jeden schowek w podłokietniku (pomijam ten przed pasażerem) i czasem mi brakuje miejsca na drobiazgi. Słuchawkę wożę w popielniczce, szminkę przy drążku zmiany biegów, a we wspomnianym schowku tzw. inne pierdoły. Zdjęcia będą jutro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... a nie masz takich dwóch otworów na kubki i wgłębienia na monety ?? Przydają się... Dzięki nim nic w popielniczne nie wożę. Fajny by był taki schowek w podłokietniku w drzwiach co by się tam np. portfel mieścił. W Q7 takie jest, bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... a nie masz takich dwóch otworów na kubki i wgłębienia na monety ??

 

Mam tylko jeden, w drugim mam taką wajchę reduktora :twisted: , a tam gdzie Ty masz schowek (tak przypuszczm, ze tam jest) mam ekran nawigacji. Na monety nie mam. :roll:

Dlatego podłokietnik ledwo się zamyka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...