Skocz do zawartości

Fotki STi SE


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Oto obiecane fotki STi SE No 07. Przepraszam Was, iz auto jest brudne, a fotki niezbyt wyszukane, ale jestem wkurzony na maxa (szczegoly w poscie "oto Polska wlasnie..."). Obiecuje poprawe i jak autko bedzie gotowe to popelnie wiecej miejsc i w bardziej "tworczym" miejscu.

 

_t_tIMG_2520.jpg

_t_tIMG_2521.jpg

_t_tIMG_2524.jpg

_t_tIMG_2526.jpg

_t_tIMG_2528.jpg

_t_tIMG_2532.jpg

_t_tIMG_2534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Blow off'a (Forge?) czy mi się zdaje?

 

Mam :)

 

Z dodatkow mam jeszcze ustrojstwo do mierzenia temperatury i cisnienia w poszczegolnych kolach.

 

A można coś bliżej na ten temat, przykleja się taki czujnik do wewnętrznej części felgi? No i jak wygląda czytnik(wyświetlacz)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I występuje na liście wyposażenia dodatkowego?

 

Dokładniutko :D Po ciężkich bojach udało mi się do tego ustrojstwa SIP-przekonać :twisted:

 

No i oczywiście zasługa w tym wszystkim ogromna padre directora i paru osób z działu technicznego. :wink:

 

A po montażu sprawdzają jak się zachowuje AFR, bo chyba ten Forge jest regulowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki są w felach, swego czasu były też montowane na wentylkach. Jest to elektroniczny wyświetlacz który przy każdym odpaleniu autka dokonuje check kontrol i sprawdza pokazując czy wszystkie koła są oki. Jeśli jakieś jest nie teges to świeci się kontrolka czerwona zamiast zielonej na wskaźniku danego koła. W przypadku nagłego spadku ciśnienia pojawia się też dźwięk ostrzegawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki są w felach, swego czasu były też montowane na wentylkach. Jest to elektroniczny wyświetlacz który przy każdym odpaleniu autka dokonuje check kontrol i sprawdza pokazując czy wszystkie koła są oki. Jeśli jakieś jest nie teges to świeci się kontrolka czerwona zamiast zielonej na wskaźniku danego koła. W przypadku nagłego spadku ciśnienia pojawia się też dźwięk ostrzegawczy.

 

Ale Michal napisał że mierzy też temperature, więc chyba ma wyświetlacz, który pokazuje ciśnienie i temperature w danej chwili. Jeśli działa to prawidłowo, to jest to fajny gadżet, możesz sobie sprawdzić jak rozgrzałeś oponki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje autka :arrow: śliczniutkie :wink:

 

widząc KRakowskie blachy nasuwa mi sie myśl...może zawitasz kiedyś na kiełbaski pod hale :?: 8)

 

KRakowskie blachy sa z powodu leasingu :)

 

Co do zawitania w wiadomym miejscu, to kto wie ... moze nadchodzacy dlugi weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...