Skocz do zawartości

III edycja TJS Tor KIELCE ( 21kwietnia PONIEDZIAŁEK.)


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie dostalem wiadomosc, ze jutro powinien byc juz w krakowie :smile: .

chwilowo wydech konczy sie gdzies za podpora walu... jest lekko glosno :twisted::mrgreen:

fitnes - dzieki za checi :cool:

 

kompletny wydech od wrxa lezy w garazu.moge ci przywiezc w pon.rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VERT , to jest koleżeńskie spotkanie "samych Sław" , a nie płatny trening...Każdy z nas ma sie czuć jak Sława,a jak będzie chciał porady kogos , kto troche lepiej ogarnia ,to właśnie po to jest TJS ...Zeby kazdy każdemu cos podpowiedział,doradził...Dziwnie to brzmi,ale tak jest właśnie...no i zdrowa konkurencja i rywalizacja , nie wyścig zbrojeń......Nagrody ustalimy na miejscu razem !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ......przygotujcie sie na trening na mokrym,bo może będzie troche mokro,ale zobaczymy...!!!! :wink: :cool:

 

Szykujeta sie?........My jutro na Lublin na chwile ...podriftowac na LAP RACE.

Pozdrawiam.

:grin: :lol: :grin: :lol: :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa blada! Niestety wczoraj samochód mi zastrajkował i powiedział, że chce do serwisu bo dawno nie był :evil: Zaświecił mi się check engine i mryga cały czas cruis control, co to jest nie mam pojęcia :?: :roll: Dlatego bardzo przepraszam i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się dojechać na Kielce, bo ciągle jakiś mi problem wyskakuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc , prosze podaj nr tel na priv lub tyrknij to uzgodnimy odbiór zwrot kasiorki za 28......bo niepewny temat...szkoda pojazdu ,złośliwość rzeczy martwych.

 

............Reszta GOTOWA?......................

 

PS. dzis na lap race tez mialo padac,a tylko fajnie postraszylo i dodało dodatkowej adrenaliny i bylo spoko........Wyjął Jurek P. ........Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorok nie prorok, ale faktycznie było super. Jak zawsze na TJS zresztą . Pozdrawiam wszystkich obecnych.

Podziekowania dla obydwóch :mrgreen: Kierowników za organizację oraz specjalne dzieki dla

Mistrza Abt za cenne wskazówki. Do zobaczyska następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki dla wszystkich w szczegolnosci dla fitnesa i waszki za organizacje,specjalne podziekowania dla pani buetowej za wielkiego schabowego.auto zostalo dociazone i pozwolilo na objechanie leszczykow w sti ;).

szkola lenczowskiego uczy pokory ktorej bylo w wiekszosci brak u dzisiejszych uczestnikow.stad tak dobre wynik ABTa waszki i fitnesa.abt ja bym nazwal chirurgiem drogi.perfekcja i opanowanie.szapoba jak to sie mowi po francusku :mrgreen:

 

wielkie dzieki i do zobaczenia wkrotce.vert 2,11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było Was poznac tejotesowcy :wink: , dzieki za miejsce na prawym :razz:

 

Bryku, natchnąłeś mnie do pewnego pomysła :cool: dzieki

 

wielkie dzieki i do zobaczenia wkrotce.vert 2,11

jakby inni przyjechali o siódmej trzydzieści to też by nie zeszli poniżej 2,10 :mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Wszystkich za przefajnie spędzony dzień.Byłem po raz pierwszy na TJS-ie i dla mnie było po prostu r e w e l a c y j n i e :grin:

Mam nadzieję że jeszcze nie raz z Wami sobie pojeżdżę moim wolnymssakiem :mrgreen:.

Myślę że za bardzo nie spowalniałem Wam przejazdów(chyba tylko ja byłem bez turbiny :???: ). ,ale starałem się jak mogłem ,coby za Wami nadążać :mrgreen:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było znać ew. daty z lekkim wyprzedzeniem, żeby sobie odpowiednio sprawy poukładać

 

Dobre pytanie ale w moim przypadku i tak to nie wiele dało. Zaświeciła się kontrolka check engine i..... musiałem zostać w domu mimo zaliczki i jeszcze większych chęci... Ale z odpowiednim wyprzedzeniem też się piszę. W końcu kiedyś musze dotrzeć na Kielce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...