Skocz do zawartości

NIK nie pyta to ja zapytam


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u Szanowny Derekcji ze zdrowiem i samozaparciem ... tfu ...ze samopoczuciem?

Poprosze o szczero odpowiedż. Można załonczyć ostatnie wyniki badań.

 

mamusia

ps Moje żywe zainteresowanie wynika z sympatii a nie żeby jakieś tam wazeliniarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Moje żywe zainteresowanie wynika z sympatii a nie żeby jakieś tam wazeliniarstwo.

 

Akurat.

No dobra. Mam do Derekcji długofalowy interes i zależy mi żeby żyła długo i szczęśliwie.

ZADOWOLONY?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Derekcji długofalowy interes i zależy mi żeby żyła długo i szczęśliwie

 

99% rabatu na zakup jak również na późniejsze serwisowanie Forestera DwaIPółTurbo ? :mrgreen:

 

Podczas wieczornej kąpieli musze dokładnie oglondnońć cały organizm ... skąd ten przeciek?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ten przeciek?

 

Droga Matko.. Przeciek następuje podczas picia ginu/wódki/whisky* z kubka na kawę pozyskanego na stacji Orlenu w jednej z podrzeszowskich miejscowości.. Klej użyty do jego produkcji przegrywa w konfrontacji z C2H5OH.. Tutaj bym szukał..

 

*niepotrzebne skreślić.. potrzebne dodać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję za troskę o moje zdrowie.

 

Badań krwi niestety nie jestem w stanie przesłać, albowiem ze względu na stałe podciśnienie lekarze od lat nie są jej w stanie pobrać.

 

Ogólna kondycja fizyczna jest O.K., i tak np. schodząc po schodach generalnie się nie męczę.

Także zdobywanie 30-tego piętra w hotelu w Tokio nie przysparza mi żadnych trudności, oczywiście pod warunkiem skorzystania z windy.

 

Również z wsiadaniem/wysiadaniem do/s samochodu nie mam problemów (za wyjątkiem N-ki, no ale tam w drodze do kokpitu zamontowli jakieś zupełnie bezsensowne patyki).

 

Ponadto regularnie jezdżę na in-line skates ( 1 x na rok) dla podtrzymania kondycji fizycznej.

 

Czasem zdarza się nawet, że po papierosy idę na piechotę (będzie jakieś 500 metrów !) - w tym roku już dwa razy.

 

W dbałości o nerki regularnie piję też piwo.

 

Wprawdzie ostatnio lekarz powiedział mi, że na moim miejscu nie zaczynał by oglądania dłuższego serialu, ale to nie ma znaczenia, bo przecież telewizji praktycznie wogóle nie oglądam.

 

Czyli ogólnie jest O.K.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie 1 x na rok. Czasem zdarza się nawet dwa razy. Ostatnio lekarz powiedział mi, że na moim miejscu nie zaczynał by.

Czyli ogólnie jest O.K.

Pozdrawiam

 

Znaczy się skąd ten .....optymizm?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Niestety nie jestem w stanie 1 x na rok. Czasem zdarza się nawet dwa razy. Ostatnio lekarz powiedział mi, że na moim miejscu nie zaczynał by.

Czyli ogólnie jest O.K.

Pozdrawiam

 

Znaczy się skąd ten .....optymizm?

 

mamusia

 

Ze znanego przeboju zaczynającego się "Wesołe jest życie staruszka ..." :mrgreen:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
schodząc po schodach generalnie się nie męczę.
z wsiadaniem/wysiadaniem do/s samochodu nie mam problemów
jezdżę na in-line skates
Czasem zdarza się nawet, że po papierosy idę na piechotę (będzie jakieś 500 metrów !)

 

uuuu.... To o kondycję Szanownej Dyrekcyji faktycznie nie mamy się co martwić i na forumie zaszczycać będzie nas dłuuuugo... raczej tylko moją główkę zaprząta sprawa przeciążenia kolan oraz stawów biodrowych SIP'owej GÓRY. zalecany urlaup, bez forsowania w/w czenściów ciała...

 

Pozdrawiam,

anatomikus fascynatus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...