Skocz do zawartości

Porzadnie sluchawki do kompa


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz kolejny headset mi sie rozwalil, a do grania jest mi potrzebny, zastanawiam sie nad zainwestowaniem w cos na prawde porzadnego. Czy ktos ma jakies doswiadczenie z produktami Sennheisera? Szczegolnie interesuja mnie modele PC350, PC151, PC 161.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sennheiser robi na prawde porzadne sprzety - polecowywuje - nie pamietam ktory model mialem ale ulegly zniszczeniu po tym jak moja pani postanowila zrzucic na niego mojego laptopa - komp przezyl - sluchawki nie :mrgreen:

teraz mam jakies pasztetowe philipsy i to juz nie to

trza bedzie znowu wrocic do marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sennheisera bez obaw. Robiłem kiedyś projekt nagłośnieia kina i opierałem w dużej mierze na ich sprzęcie. Niestety nie podam Ci konkretnego modelu. Jeśli to tylko do kompa, sprawdź sobie pasmo przenoszenia Twojej karty muzycznej i w miare spróbuj dopasować do tego pasmo przenoszenia słuchawek. No i przede wszystkim musisz podjąć decyzję, czy otwarte czy zamknięte. Ale to może ktoś kto akurat ich używa się wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te HD497 sa otwarte - bardzo fajnie sie ich uzywa i zona nie ma pretensji, ze jej nie slysze z drugiego pokoju ;-)

 

Do kompa i tak z reguly nie osiagnie sie jakiegos super efektu - kompy maja dosc spore szumy na wyjsciach sluchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz własny pokój, lubisz się odciąć od "rzeczywistości" słuchając ulubionej muzyki lub grając w jakąś grę - zamknięte. Wtedy jednak słyszysz tylko i wyłącznie sygnał z kompa, a to po pewnym czasie męczy (zależne od poziomu głośności :) )

Jeśli chcesz mieć kontakt z rzeczywistością - otwarte... ale to też może męczyć ale w innym znaczeniu, np. słuchasz jakiejś ulubionej ballady, czegoś do wyciszenia a tu non stop wyje jakiś alarm samochodowy, ciężarówki jeżdżą a dzieci płaczą :)

Wybór należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...