Jump to content

Porzadnie sluchawki do kompa

Than_Junior

Recommended Posts

Poniewaz kolejny headset mi sie rozwalil, a do grania jest mi potrzebny, zastanawiam sie nad zainwestowaniem w cos na prawde porzadnego. Czy ktos ma jakies doswiadczenie z produktami Sennheisera? Szczegolnie interesuja mnie modele PC350, PC151, PC 161.

sennheiser robi na prawde porzadne sprzety - polecowywuje - nie pamietam ktory model mialem ale ulegly zniszczeniu po tym jak moja pani postanowila zrzucic na niego mojego laptopa - komp przezyl - sluchawki nie :mrgreen:

teraz mam jakies pasztetowe philipsy i to juz nie to

trza bedzie znowu wrocic do marki

Bierz Sennheisera bez obaw. Robiłem kiedyś projekt nagłośnieia kina i opierałem w dużej mierze na ich sprzęcie. Niestety nie podam Ci konkretnego modelu. Jeśli to tylko do kompa, sprawdź sobie pasmo przenoszenia Twojej karty muzycznej i w miare spróbuj dopasować do tego pasmo przenoszenia słuchawek. No i przede wszystkim musisz podjąć decyzję, czy otwarte czy zamknięte. Ale to może ktoś kto akurat ich używa się wypowie :)

Te HD497 sa otwarte - bardzo fajnie sie ich uzywa i zona nie ma pretensji, ze jej nie slysze z drugiego pokoju ;-)

Do kompa i tak z reguly nie osiagnie sie jakiegos super efektu - kompy maja dosc spore szumy na wyjsciach sluchawek.

Jeśli masz własny pokój, lubisz się odciąć od "rzeczywistości" słuchając ulubionej muzyki lub grając w jakąś grę - zamknięte. Wtedy jednak słyszysz tylko i wyłącznie sygnał z kompa, a to po pewnym czasie męczy (zależne od poziomu głośności :) )

Jeśli chcesz mieć kontakt z rzeczywistością - otwarte... ale to też może męczyć ale w innym znaczeniu, np. słuchasz jakiejś ulubionej ballady, czegoś do wyciszenia a tu non stop wyje jakiś alarm samochodowy, ciężarówki jeżdżą a dzieci płaczą :)

Wybór należy do Ciebie :)

Mam wrazenie, ze odwrotne sytuacje by pasowaly =)

We wlasnym cichym pokoju otwarte nie musza odcinac zewnetrznych dzwiekow, za to zamkniete fajnie wycisza alarm samochodowy itp. ;-)

Posłuchaj oldchool'owego KOSS Porta Pro. Żadne z popularnych mini-słuchawek Sennheisera (który robi rewelacyjne produkty w klasie Hi-fi i High-end) nie mają szansę się z nimi równać brzmieniowo.

Ino wyglądają paskudnie :twisted:.