Skocz do zawartości

skrzynia automat


jorgen

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmianie oleju w skrzyni, zauważyłem, żę przy zmianie z 2 na 3 potrafi szarpnąć. Przy wymianie powiedzieli że skrzynia ok, zero wycieków i ogólnie wygląda dobrze.

Może to olej? Jaki powinien być zalany dextron 2 czy 3?

 

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 3:29 pm ]

zanacze że forek z 99r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłem wielkie głupstwo !!! cofałem i nagle zauważyłem jak pędzi na mnie auto i za szybko przerzuciłem z R na D i było małe chryyyyyyy........

I co mogło się stać ? jakoś dojechałem , do 60 km/h jedzie więcej dostaje obrotów ......

CO MAM ROBIć ? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłem wielkie głupstwo !!! cofałem i nagle zauważyłem jak pędzi na mnie auto i za szybko przerzuciłem z R na D i było małe chryyyyyyy........

I co mogło się stać ? jakoś dojechałem , do 60 km/h jedzie więcej dostaje obrotów ......

CO MAM ROBIć ? :sad:

 

modlić się :twisted:

a tak serio - mogło się coś stać skrzyni, ale nie musiało. pojeździj - jak coś będzie nie tak - proponuje szybko udać się do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wymieniałeś to wymień. Jak będziesz to robił nie w ASO to zakup u nich filtr do skrzyni, rozmawiałem z przedstawicielem firmy która robi zamienniki filtrów i części do automatów i on radził żeby filtr zakupić orginalny, ponieważ z zamiennikiem do subaru są jakieś problemy. Jakby mówił głupoty to by mi wcisnął zamiennik, bo takowy miał. w Aso filtr około 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w moim outbacku 97 małżowina zrobiła jeszcze lepiej. Mianowicie przy 50 km/h włożyła P. Zazgrzytało zahuczało, auto się zatrzymało, ja prawie zawału dostałem, ale na szczęście zrobiłem jakieś 15 tyś km i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...